Krásná Michaela Kuklová promluvila o zdravotním stavu. Musím vydržet 5 let, říká herečka

Míša Kuklová se těší dobrému zdravotnímu stavu
Míša Kuklová se těší dobrému zdravotnímu stavu
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2020

Je to pár měsíců, co Michaela Kuklová (52) zveřejnila informaci o tom, že bojuje s rakovinou prsu. Od konce února, kdy podstoupila chirurgický zákrok, se její zdravotní stav jen lepší. Nedávno se dokonce zasnoubila. A i když by herečka ráda vstoupila do stavu manželského, na prvním místě je aktuálně zdraví. Míša o něm pro ŽivotvČesku.cz promluvila.

Míša vyhrála boj nad vzácným nádorem prsu, který jí před časem lékaři odstranili. "Aktuálně se cítím dobře. Je to ale běh na dlouhou trať, protože léčba je celkem na pět let, kdy budu stále pod lékařským dohledem," prozradila Míša Kuklová, kterou si lidé pamatují zejména jako představitelku princezny Jasněnky ze slavné české pohádky.

Míša se nedávno zasnoubila. Ale svatba není v tuto chvíli na pořadu dne. "Svatba určitě bude. S Josefem chci určitě zůstat. Ale přiznám se, že teď musím dořešit věci ohledně svého zdraví, to je na prvním místě a pak uvidíme, jak se věci budou vyvíjet," dodala pro ŽivotvČesku.cz Michaela, která je pro mnohé ženy inspirací, jak se zákeřné diagnoze postavit čelem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.