Krásná misska Michaela Salačová nevlastní jen nádherné tělo, ale i dokonalý dům. Ten prodává za sumu přes 26 milionů korun. Promluvil makléř 

Dům Michaely Salačové
Dům Michaely Salačové
Foto: Se svolením Jiřího Hanouska / Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 3. 2022

Královna krásy z roku 2000 Michaela Salačová (39) se rozhodla změnit svůj život. Se svým manželem Daliborem Vajčnerem se rozhodli pro prodej svého domu nedaleko Brna. Redakce ŽivotvČesku.cz zjistila, že za sumu přes 26 milionů korun. S prodejem jim pomáhá král českých realit Jiří Hanousek, který je známý jako prodejce nemovitostí pro náročné. "Po konzultaci s majiteli mohu sdělit, že jde o dům paní Michaely Salačové a jejího manžela a jde o mimořádně krásnou rodinnou vilu," na dotaz redakce potvrdil makléř.

[

Maminka synů Olivera (10) a Damiena (8), která se živila i jako DJ a hrála ve slavných klubech v Německu, Španělsku, Švýcarsku, stále patří ke klenotům mezi ženami, které prošly soutěžemi krásy. S Daliborem Vajčnerem vstoupila do svazku manželského po pěti letech souznění v roce 2007. Aktuálně se rodina rozhodla pro prodej domu, který je dispozičně 6+kk a o velikosti 262 m2 za přesnou sumu 26 210 000.

"Dům je dvoupatrový a má garáž. Na pozemku o velikosti 1 410 m2 se nachází zahrada s bazénem, pergolou a vinným sklípkem. Dům se skládá z kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, pěti pokojů, dvou koupelen, obytného přízemí s vlastní kuchyní a koupelnou a dalších dvou obytných místností na půdě," stojí na webu Jiřího Hanouska, který prodává nemovitosti za desítky milionů korun. Před časem se postaral o významný prodej hotelu Praha v Hřensku za sumu 45 milionů korun.

O tom, že pohledná miss prodává s manželem luxusní bydlení, které je cenově dostupné s ohledem na inflaci a stoupající ceny nemovitostí, svědčí i to, že na zahradě domu je bazén se slanou vodou a pergola s posezením vedle vinného sklípku. V zadní části zahrady je zahradní domek s krytou pergolou. V prvním patře se na prostoru 60 m2 rozkládá kuchyně s obývacím pokojem a jídelnou. Na kuchyň navazuje světlý obývák s krbem a jídelna. Ve druhém patře na vás čekají 3 ložnice s výměrami 16 až 24 m2 a šatna. Čtvrtý pokoj o velikosti 31 m2 aktuálně slouží jako pracovna a nachází se za koupelnou, dále je uvedeno na webu prodejce realit s dalšími detaily.

"Na domě je super hlavně to, že leží v těsné blízkosti města (sice je to Brno, ale to se taky počítá) a zároveň uprostřed přírody. Ideální by byl třeba pro rodinu s dětmi, které by tam mohly strávit parádní dětství na čerstvém vzduchu. Navíc je tu naprostý klid a soukromí, a to jsou kvality, které nový kupující určitě ocení. A samozřejmě to neříkám jen proto, že to chci rychle prodat," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Hanousek s nadsázkou, jak jsou u něj jeho fanoušci na sociálních sítích zvyklí. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.