Krásná moderátorka Eva Decastelo se pochlubila novými vlasy. Je z ní hříšná brunetka. Proměna to vlastně není, přiznala s tím, kam s kadeřníkem směřují

Se svolením Evy Decastelo
Eva Decastelo
Foto: Se svolením Evy Decastelo
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 3. 4. 2022

Pohledná moderátorka a herečka Eva Decastelo (43) se pochlubila vlasovou novinkou. Stala se z ní brunetka, která ale musela v poslední době projít vlasovým regeneračním procesem. Přitom ještě na konci loňského roku si její fanoušci nemohli nevšimnout, že se vlasově stylizovala do ohnivé zrzky. Pro ŽivotvČesku.cz charismatická maminka dvou dětí popsala, do čeho se svým kadeřníkem společně pustili.

Cestou vlasových experimentů už oblíbená moderátorka prý dlouho nepůjde, a to hned ze dvou důvodů. Jednak její manžel René Decastelo (48) na vlasové proměny nepotrpí, zadruhé dokončila revitalizační proces, po kterém má konečně znovu zdravé vlasy.

"Proměna to vlastně není, jen poslední rok směřujeme s mým kadeřníkem k návratu k normálu po všech těch experimentech s blond barvou, červenou, černou a zrzavou. Teď už se nám povedlo zbavit se všech zmíněných konečků konečně mám úplně zdravé vlasy," popsala se zjevnou radostí v hlase pro ŽivotvČesku.cz ostřílená moderátorka a herečka, která již vyzkoušela na vlasech kromě jmenovaných barev i třeba modrou a fanoušky dokonce v minulosti šokovala na sociální síti i fotkou bez vlasů, to byla ale jen hra se zkrášlovací instagramovou aplikací.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu