Krásná sestra Agáty Hanychové oslavila 17. narozeniny. O tom, jestli půjde Kordula v jejích stopách, promluvila matka slavných sester

Kordula Stropnická
Kordula Stropnická
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2022

Nejmladší dcera herečky Veroniky Žilkové (60), která nosí neobvyklé jméno Kordula, oslavila své 17. narozeniny. Dívka, která společensky debutovala na letošním karlovarském festivalu, na sebe v poslední době poutá pozornost nejen svou krásou, ale také tím, že se začala ukazovat ve společnosti své slavné maminky a neméně známé sestry, modelky Agáty Hanychové (37). Zda půjde v jejich stopách, prozradila pro ŽivotvČesku.cz Veronika Žilková. "Myslím, že Kordulce je nějaký showbyznys úplně jedno," uvedla.

Kordula Stropnická je dcerou herečky Veroniky Žilkové a diplomata Martina Stropnického (65), který se v minulosti rovněž věnoval herectví. Na rozdíl od své starší sestry Agáty Hanychové, která již od útlého dětství toužila být modelkou, se však zdá, že podobné sklony příliš nepodědila. Dívka studuje na Střední škole dostihového sportu a jezdectví v pražské Chuchli a spíše než na módních akcích se cítí dobře ve stáji.

Vše nejlepší a hodně štěstí Kordule k narozeninám její slavná maminka popřála prostřednictvím sociální sítě Instagram, kde zveřejnila také jejich společný snímek. Ten odhaluje perfektní figuru mladé Korduly, která by mohla okamžitě zamířit na přehlídková mola. Jak se ale zatím zdá, není to něco, po čem by toužila. "Myslím, že Kordulce je nějaký showbyznys úplně jedno," uvedla Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se její život točí spíše buď kolem sportu, nebo v době školních praxí okolo kydání hnoje ze stájí.

Do společnosti a záře reflektorů se ostatně Kordula Stropnická s matkou poprvé pořádně podívala teprve letos. Podle hereččiných slov byl pro ni pobyt na festivalu s dcerou velmi důležitý a obě dvě si ho velice užily. "Zažila jsem s ní vlastně ten přerod, kdy jsme přijely do Varů, dcera byla v roztrhaných džínách a mikině, na konci šla po červeném koberci jako princezna. Pro šestnáctiletou středoškolačku je to velký zážitek a myslím, že si to dost užila. Poprvé měla kolem sebe stylisty, někdo ji česal a líčil, to se jí líbilo," popsala charismatická Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz, jak svou nedávnou »holčičí akci« prožily.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.