Krásná snoubenka Václava Noida Bárty vyrazila do svatebního salonu. Rocker prozradil, jak přípravy veselky prožívá osobně

Václav Noid Bárta s rodinou
Václav Noid Bárta s rodinou
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 7. 2022

Rocker Václav Noid Bárta (41), který je otcem hned tří malých princezen, do toho brzy plánuje praštit. Jeho snoubenka, tanečnice Eliška Grabcová (31), nedávno vyrazila do svatebního salonu, aby si vybrala šaty svých snů. Jak blížící se veselku prožívá známý zpěvák, prozradil pro ŽivotvČesku.cz. "Zatím jsem ještě v pohodě," řekl budoucí ženich s úsměvem.

Václav Noid Bárta (41), kterého jeho fanoušci znají nejen jako rockového zpěváka, ale také velkého sportovce, vášnivě se totiž věnuje fitness, se bude na konci léta ženit. Za manželku pojme krásnou tanečnici Elišku Grabcovou (31), která mu letos v dubnu porodila dceru Aničku. Společně vychovávají také dceru Elišku (2), z předchozího vztahu má navíc zpěvák ještě dceru Terezku (7).

Budoucí paní Bártová se na sociální síti Instagram pochlubila, jak s dcerou Eliškou vyrazila do svatebního salonu. Malá holčička je mezi dlouhými krajkovými šaty opravdu velmi roztomilá a dá se čekat, že si svůj velký den, v rámci kterého bude za družičku, užije stejně jako její maminka.

Podle příspěvku na sociální síti se Eliška Grabcová na svatbu velmi těší. Jak prožívá přípravy její partner, prozradil Václav Noid Bárta pro redakci ŽivotvČesku.cz. "Tak já jsem zatím ještě v pohodě, ale to je z toho důvodu, že chlap těch příprav na svatbu moc nepotřebuje," vysvětlil s úsměvem hudebník.

"Teď je mi fajn. Běhám s dětmi venku a čas dělím mezi práci, dům, chalupu a práci na zahradě, což je úplně nejlepší. Je to skvělý život," popsal pro redakci ŽivotvČesku.cz rocker, jak momentálně tráví svůj čas. Ačkoli by to do něj možná ledaskdo neřekl, je velmi rodinný typ a jeho děti jsou pro něj velice důležité.

Zatímco jeho nastávající Eliška vstoupí do svazku manželského poprvé, pro Václava Noida Bártu je to již potřetí, kdy se chystá do chomoutu. Poprvé stanul před oltářem v roce 2006, kdy si bral zpěvačku Lucii Bílou (56). Vydrželo jim to však pouhé dva roky. Podruhé se jeho vyvolenou stala modelka Gábina Dvořáková (33), kterou zpěvák pojal za manželku v roce 2014. Manželství, ze kterého vzešla dcera Terezka, se rozpadlo po čtyřech letech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.