Krásná Taťána Kuchařová protančila střevíčky na plese. Na parketu zazářila v bílých šatech

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 2. 2023

Modelka Taťána Kuchařová (35) se pomalu vzpamatovává z těžkého a bolestného rozvodu s Ondřejem Gregorem Brzobohatým (39), ke kterému došlo v loňském roce. Pro ŽivotvČesku.cz se nechala slyšet, že nyní začíná znovu a věří, že to bude změna k lepšímu. Momentálně si podle všeho především užívá radosti života. Minulý týden se tak například objevila na Plese jako Brno, kde to roztočila na parketu v oslnivé bílé róbě.


Na významnou společenskou událost moravské metropole blond krásku doprovodil její dlouholetý kamarád, známý kadeřník Tomáš Arsov (32), se kterým v poslední době modelka a Miss World z roku 2006 tráví poměrně hodně času a který se také stará o její blond kštici.

Taťána Kuchařová byla na plese očividně v dobré náladě a na tanečním parketu se pořádně odvázala. Jistě tak zúročila vše, co se naučila v roce 2013, kdy se umístila po boku tanečníka Michala Kurtiše na stříbrné příčce v taneční show StarDance. Na sobě měla sněhobílou róbu v poměrně jednoduchém a klasickém střihu, jejíž zářivost na pohlednou blondýnku ještě více upozornila.

"Ano, začínám nový život a souvisí to i s náladou a změnami, které právě teď prožívám, a jsem přesvědčená, že je to po všech stránkách změna k lepšímu," potvrdila Taťána Kuchařová pro ŽivotvČesku.cz, že období smutnění má snad již definitivně za sebou a nyní již vyhlíží to dobré, co ji čeká.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.