Krásná Tereza Kostková promluvila o tom, jak se stravuje. 30 let s tím nemám problém, říká

Herečka Tereza Kostková
Herečka Tereza Kostková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2021

Tereza Kostková (45) chtěla být herečkou odjakživa, na přání rodičů však nejprve vystudovala pedagogiku. V poslední době se intenzivně věnuje herectví, moderování a zejména výchově syna Toníka (14). "Akorát míříme na laser game, takže ani o prázdninách se nenudím," usmívala se respektovaná umělkyně, která pro ŽivotvČesku.cz prozradila nejen to, jak tráví léto, ale i jak si udržuje naprosto perfektní postavu.

"Všichni si myslím, že dělám jen StarDance, ale já už jsem o prázdninách vystartovala s hraním divadla a na Slovensku natáčím film. Dovolenou u moře máme za sebou a s manželem do toho pracujeme. Takže jsem v letním a pracovním provozu," prozradila pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem na tváři pohledná herečka.

Moderátorka taneční soutěže StarDance, která je s ní a Markem Ebenem (64) spjata od roku 2006, kdy se vysílala první řada, se opět v populární show se svým parťákem objeví na televizní obrazovce v říjnu. Paradoxem je, že oproti řadě kolegyň nemusí usilovně pracovat na své postavě - tedy že by se trápila nějakými dietami.

"Zatím moje tělo funguje tak, že nejde proti mně. Ale pravda je, že jsem stále v pohybu. Funguji, když bych to řekla fyzicky jako dítě, než jako usedlý, sedící dospělý... Zdravě jím, ne proto, abych byla hubená, ale protože to je ohleduplné k planetě i mému tělu. Ale také protože mi to chutná, kdy 30 let s tím nemám problém a vlastně nad tím ani už moc nepřemýšlím, protože to je zkrátka přirozená součást mě," dodala pro ŽivotvČesku.cz charismatická Tereza Kostková, které postavu závidí i mladší kolegyně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.