Krásná Veronika Arichteva ukázala rozkošného syna. Máma v patách forever, popsala společnou fotku

Veronika Arichteva je krásná maminka
Veronika Arichteva je krásná maminka
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 10. 2020

Herečka Veronika Arichteva (34) prožívá díky mateřství krásné chvíle. Na konci září se stala poprvé maminkou syna Luky Christo, kterého má s manželem a filmovým režisérem Biserem Arichtevem (43).

Krásná herečka, která ztvárnila jednu z hlavních rolí v populárním seriálu TV Prima Slunečná a společně s kolegyněmi a kamarádkami Martinou Pártlovou (41) a Nikol Štíbrovou (34) tvoří oblíbené trio pojmenované 3 v 1, porodila 24. září zdravého a silného chlapečka, který dostal krásné a neobvyklé jméno Luka Christo. Hereččin manžel má ještě z předchozího vztahu syna.

Veronika Arichteva se jako pyšná maminka pochlubila na sociálních sítích rozkošnou fotkou s malým Lukou Christo. "To je lepší než krb! Furt na něj čumím. A budu celej život. I když půjde na rande. Máma v patách forever," napsala ke svému příspěvku na instagramovém profilu. Na to hned reagovala kamarádka a zpěvačka Martina Pártlová.

"No a k tomu se ještě přidaj tety. Ten bude radostí bez sebe. Veroniko, jestli on mi tu moji holku… ho poženu sviňským krokem," komentovala její příspěvek talentovaná zpěvačka, která v roce 2008 zazářila v pěvecké soutěži X Factor a odstartovala úspěšnou hudební kariéru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.