Krásná Yvetta Blanarovičová v době covidové neztrácí naději. Je to únavné, ale my vydržíme, vyjádřila se

Yvetta Blanarovičová je krásná žena
Yvetta Blanarovičová je krásná žena
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 11. 2020

Yvetta Blanarovičová (57) je nejen skvělá herečka, ale také krásná žena, která naprosto popírá zákony stárnutí. I když se pomalými krůčky blíží k šedesátce, zdaleka tomu neodpovídá nejen její tvář, ale i perfektní postava a životní elán. Stejně jako všech se i jí dotýkají aktuální vládní restrikce spojené s epidemií koronaviru, který sužuje Česko v druhé vlně, která propukla na začátku podzimu.

Yvetta Blanarovičová ztvárnila nespočet filmových, seriálových a divadelních rolí. Televizní diváci si ji zamilovali jako nezbedného čerta v oblíbené pohádce režiséra Zdeňka Trošky (67) Princezna ze mlejna nebo v seriálu Ulice, kde si zahrála statečnou Zdenku, která trpěla Alzheimerovou chorobou a nakonec se rozhodla svůj život ukončit. Herečka vypadá ve svém věku fantasticky a ani se nechce věřit, že se blíží k šedesátce. Aktuálně se snaží intenzivně pracovat na fyzické kondici a také se věnuje umělecké tvorbě a maluje krásné obrazy.

Stejně jako všech se jí dotkla současná situace kolem koronaviru, která v podstatě ze dne na den změnila život v Česku. "Řídím se vlastním rozumem. Lidstvo se od nepaměti rozděluje na ty, kteří budou vždy protestovat, a na ty, kteří jsou v současné době označeni jako »ovce«. Takže: Alespoň 50x jsem slyšela, jak někdo šel do fronty na Covid, pak z ní odešel a přišel mu pozitivní výsledek. Nebo jak rodině nabídli lékaři, aby svého příbuzného s běžnou nemocí, za úplatek, označili jako Covid pozitivního, atd.. Zvláštní je, že se to stalo v Praze, Brně, Ostravě, v Budějovicích, na Slovensku... a vždy to začínalo stejně: »Víš, co se stalo mému známému?« Je s podivem, že hladová média to za těch 10 měsíců někde nerozmázla. Podívejte se na film Nákaza. Kolik zla dokázal fake informátor. Lékaři, ti co tuhle nemoc léčí, si zaslouží naši podporu v tom, že budeme dělat vše proto, abychom se jim tam neskládali jak domečky z karet," popsala Yvetta Blanarovičová na sociálních sítích.

Krásná herečka se snaží vidět i v tak nelehké době naději v tom, že nás čekají zase dobré časy, kdy budou lidi považovat celou situaci s covidem za špatnou vzpomínku. "Držím nám palce. Je to únavné, ale my vydržíme. Víte, na co se těším? Že tohle všechno skončí a my se vrátíme do normálního života," dodala krásná herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.