Krásná Zuzana Belohorcová ukázala fotku maminky zamlada. Svoji podobu rozhodně nezapře

Zuzana Belohorcová je kopií své maminky
Zuzana Belohorcová je kopií své maminky
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2020

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (44), kterou si televizní diváci pamatují jako tvář někdejší oblíbené talk-show Peříčko, s rodinou pobývala na Floridě. Ale v průběhu koronavirové pandemie se přestěhovala do slunného letoviska Marbella v jižním Španělsku. Pochlubila se starými rodinnými fotkami, které ukázaly to, že jablko nepadá daleko od stromu.

Krásná blondýnka, která byla v minulosti ozdobou televizního pořadu Peříčko, žila mnoho let s manželem Vlastou Hájkem (46) a dvěma děti – dcerou Salmou (10) a synem Neviem (6) za oceánem. Nejen situace kolem koronaviru, ale také aktuální chaotický stav v zemi a riziko s ním spojené manžele přimělo, aby se s rodinou nakonec přestěhovali na klidnější místo. Dvojnásobná maminka, která si udržuje perfektní postavu a i po čtyřicítce by mohla konkurovat výrazně mladším modelkám, na svém oficiálním profilu ukázala staré fotky rodičů a na jedné z nich, je její podoba až zarážející.

"Tak krásní lidé, srdíčkem i duší. Lubo Belohorec & Věruška… Krásní před desítkami let, kdy byli v teenagerském věku a krásní i dnes krátce před 70tkou. Milující svou rodinu, svoje děti a vnoučata. Vyrovnaní sami se sebou, pokorní ke všemu, co jim život dal, laskaví a uctiví. Naše babička a dědeček. Milujeme," napsala moderátorka k příspěvku s fotkami na svém instagramovém profilu.

Při pohledu na fotku její maminky zamlada v plavkách nejde přehlédnout podobu matky a dcery. Obě ženy jsou si velmi podobné a obě spojuje nejen láskyplné pouto, ale také jejich vnější i vnitřní krása. Otec Zuzany Belohorcové Lubo je také velký sympaťák a má dokonce i svůj instagramový profil, na kterém je poměrně aktivní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.