Krásná Zuzana Belohorcová ukázala fotku maminky zamlada. Svoji podobu rozhodně nezapře

Zuzana Belohorcová je kopií své maminky
Zuzana Belohorcová je kopií své maminky
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2020

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (44), kterou si televizní diváci pamatují jako tvář někdejší oblíbené talk-show Peříčko, s rodinou pobývala na Floridě. Ale v průběhu koronavirové pandemie se přestěhovala do slunného letoviska Marbella v jižním Španělsku. Pochlubila se starými rodinnými fotkami, které ukázaly to, že jablko nepadá daleko od stromu.

Krásná blondýnka, která byla v minulosti ozdobou televizního pořadu Peříčko, žila mnoho let s manželem Vlastou Hájkem (46) a dvěma děti – dcerou Salmou (10) a synem Neviem (6) za oceánem. Nejen situace kolem koronaviru, ale také aktuální chaotický stav v zemi a riziko s ním spojené manžele přimělo, aby se s rodinou nakonec přestěhovali na klidnější místo. Dvojnásobná maminka, která si udržuje perfektní postavu a i po čtyřicítce by mohla konkurovat výrazně mladším modelkám, na svém oficiálním profilu ukázala staré fotky rodičů a na jedné z nich, je její podoba až zarážející.

"Tak krásní lidé, srdíčkem i duší. Lubo Belohorec & Věruška… Krásní před desítkami let, kdy byli v teenagerském věku a krásní i dnes krátce před 70tkou. Milující svou rodinu, svoje děti a vnoučata. Vyrovnaní sami se sebou, pokorní ke všemu, co jim život dal, laskaví a uctiví. Naše babička a dědeček. Milujeme," napsala moderátorka k příspěvku s fotkami na svém instagramovém profilu.

Při pohledu na fotku její maminky zamlada v plavkách nejde přehlédnout podobu matky a dcery. Obě ženy jsou si velmi podobné a obě spojuje nejen láskyplné pouto, ale také jejich vnější i vnitřní krása. Otec Zuzany Belohorcové Lubo je také velký sympaťák a má dokonce i svůj instagramový profil, na kterém je poměrně aktivní.

Narození děťátka je snad pro každou maminku okamžikem, který je velmi emotivní. Ale někdy ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu