Krásné Jennifer Garnerové její ex Ben Affleck nechybí. Po boku přítele Johna Millera jen září

Jennifer Garner
Jennifer Garner
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 1. 2023

Jennifer Garnerová (50) prožívá šťastné období. Po boku partnera, právníka a podnikatele Johna Millera, si vyrazila na procházku po Santa Barbaře. Pár, který se spolu na veřejnosti příliš často neobjevuje, si užíval jeden druhého, obhlédl památky a navštívil také několik obchodů. Poté, co se herečka v roce 2018 rozvedla s hollywoodským krasavcem Benem Affleckem (50), který v pořadu The Howard Stern Show řekl, že se v jejich manželství cítil uvězněný, si herečka užívá života a může se pochlubit také perfektní kondicí.

Jennifer Garnerová byla dlouhých třináct let manželkou Bena Afflecka, spolu mají také tři děti - dcery Violet (16) a Seraphinu Rose Elizabeth (13) a nejmladšího syna Samuela (10). Manželství skončilo v roce 2018 a její nyní již exmanžel se v rozhovoru v pořadu The Howard Stern Show, jehož část přinesl bulvární server Hello!, vyjádřil v tom duchu, že se ve vztahu cítil jako ve vězení.

"Částečně to byl důvod, proč jsem začal pít. Cítil jsem se uvězněný. Věděl jsem, že nechci odejít kvůli dětem, ale nebyl jsem šťastný. Řešil jsem to tak, že jsem zkrátka popíjel skotskou na gauči, ale ukázalo se, že to nebylo dobré řešení," uvedl herec o konci svého manželství.

Jennifer Garnerová, která toto propírání rodinného prádla na veřejnosti považovala od počátku za neuctivé, si ještě téhož roku našla novou známost, právníka a podnikatele Johna Millera. V roce 2020 si dvojice prošla krizí, ale ustála ji. Od té doby se ale spolu na veřejnosti ukazují spíše sporadicky. Poslední snímky, které pořídili všímaví fotografové, však nasvědčují tomu, že pár je spolu spokojený.

Partneři se během procházky usmívali a působili jako dvě hrdličky. Příjemná atmosféra kolem nich byla patrná na první pohled. Krásná brunetka navíc v upnutých legínách ukázala perfektně vytvarované nohy, které by jí jistě mohly závidět i mnohem mladší ženy. Za ty herečka vděčí především pravidelnému sportu a zdravému životnímu stylu.

V loňském roce si Ben Affleck vzal za manželku svou staronovou lásku Jennifer Lopezovou (53), se kterou byl před bezmála dvaceti lety zasnoubený, ale vztah se tehdy rozpadl.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.