Krásné změny v rodině Veroniky Žilkové. Herečka popsala emoci, kterou má v rámci nového partnera. Těší se z miminka, které si Jaromír Soukup moc přál

Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 20. 9. 2022

Herečka Veronika Žilková (60) prožívá velmi skvělý rok, i když jeho úvod tak rozhodně nevypadal. Na jaře se nečekaně rozpadl její vztah s velvyslancem Martinem Stropnickým (65), za kterého byla vdaná 18 let. I přesto, že to nějaký čas nesla velmi těžce, má nyní důvod se znovu smát. Našla si totiž nového partnera. Tím se stal muzikant Josef Holomáč (62), někdejší baskytarista z kapely Argema. "Jsem spokojená," řekla pro ŽivotvČesku.cz oblíbená herečka, které udělalo radost, že její dcera Agáta (37) v pondělí potvrdila těhotenství s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). O společném miminku promluvila v exkluzivním rozhovoru.  

S manželem Martinem Stropnickým, se kterým Veronika Žilková žila přes 18 let, se herečce vztah na jaře rozpadl. Z rodinného rozkolu sama viní především pandemii koronaviru, která způsobila, že zatímco její muž dva roky strávil jako velvyslanec v Izraeli, ona trávila čas v rodném Česku. Odloučení se tak na nich, stejně jako v případě mnoha dalších rodin, těžce podepsalo, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz charismatická herečka.

Pak se ukázalo, že v tom hraje roli jiná žena. Martin Stropnický navázal nový vztah přímo na pracovišti s o třicet let mladší kolegyní Markétou Horňákovou. "On v tom e-mailu napsal, že pokud se objeví někdo třetí, tak je to důsledek, nikoli příčina," sdělila herečka, která v dubnu potvrdila, že bývalý ministr a v současnosti velvyslanec v Izraeli má oči pro jinou ženu.

Jenže i v životě Veroniky Žilkové nedávno došlo k velké změně. "Ve svém osobním životě jsem také spokojená," řekla na dotaz redakce herečka v souvislosti s tím, že se nedávno na sociální síti Instagram pochlubila novým partnerem, muzikantem Josefem Holomáčem (62).

Je tak evidentní, že v životě herečky došlo na řadu změn, které u ní vyvolaly velmi pozitivní emoce. Zejména pak skutečnost, že dcera Agáta je potřetí těhotná. "Vím, že pan Soukup si miminko velmi přál. On a Agáta jej plánovali přes léto," dodala oblíbená umělkyně a více se o přírůstku do rodiny rozpovídala v exkluzivním rozhovoru pro redakci ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.