Krátké vlasy a profesorský výraz. Vítěz pěvecké soutěže Zbyněk Drda se proměnil k nepoznání

Zbyněk prošel zajímavou proměnou.
Zbyněk prošel zajímavou proměnou.
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2020

V prosinci 2006 se stal historicky třetím vítězem nejznámější pěvecké soutěže v Česku. Měl našlápnuto k hodně slibné kariéře, ale kvůli několika kotrmelcům s manažery to nevyšlo podle jeho představ. Řeč je o Zbyňku Drdovi (33), který prošel poměrně zajímavou proměnou.

Když se v objevil ve finálových kolech talentové soutěže na nejsledovanější tuzemské televizi, svým hlasem si řekl rozhodně o pozornost. Navíc výraz zakřiknutého a skromného chlapce, který nad vším přemýšlí, mu přidával u fanynek body.

Nakonec se ze Zbyňka stal vítěz a zažil něco, na co dodnes rád vzpomíná. "Soutěž mi dala hodně. Poznal jsem spoustu dobrých lidí. Zpívám dodnes, vystupuji, dělám hudbu. Tehdy to bylo skvělé, ale už je to skutečně dlouho," zavzpomínal Zbyněk pro ŽivotvČesku.cz

Dnes by ho mnozí nepoznali. Delší vlasy vyměnil za kratší sestřih, nasadil brýle, ale rozhodně mu zůstal přemýšlivý, profesorský výraz. "Trošku jsem vizáž za ty roky změnil. Kratší vlasy mi jsou příjemné. Brýle potřebuji, ale myslím, že výraz věčně zadumaného muže mám pořád stejný," usmíval se Zbyně Drda, kterému nová vizáž celkově sluší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.