Reklama:

Křišťálová svatba a krásný vztah i po 17 letech. Jan Přeučil promluvil o receptu na úspěšné manželství, které jen kvete

Jan Přeučil s manželkou Evou Hruškovou
Jan Přeučil s manželkou Evou Hruškovou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 10. 2021

Udržet si krásný vztah a manželství i po mnoha letech soužití zůstává obzvláště v dnešní době vzácností. Herecký velikán a mistr rétoriky Jan Přeučil (84) setrvává v posvátném svazku manželském se svojí osudovou ženou a herečkou Evou Hruškovou (69) již od roku 2004 a patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Manželé mají za sebou křišťálovou svatbu. "Vztah je potřeba neustále udržovat, aby byl pořád tvůrčí. Každý den si snažíme s Evinkou užívat, je nesmírně laskavá, vzdělaná a ohleduplná," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Pro legendu českého filmu i divadla Jana Přeučila se stal pátek 2. dubna 2004 výjimečným dnem, na který nikdy nezapomene - pojal za manželku milovanou partnerku Evu Hruškovou, známou filmovou Popelku. Dojemný obřad proběhl na žižkovské radnici, kde si oba řekli své »ano« po téměř tříletém vztahu. A štěstím září i po více jak 17 letech od svatby, kdy si stále projevují lásku, náklonnost a vzájemnou úctu.

Reklama:

"Vztah je potřeba neustále udržovat, aby byl pořád tvůrčí. Nesmí zatvrdnout a musíme k sobě být také ohleduplní, slušní a samozřejmě si vážit jeden druhého. V neposlední řadě považuji za nezbytné mít i smysl pro humor a vážit si každého dne. Držíme se jistého citátu: Umění života spočívá v tom, uvědomovat si krásu všedního dne. Každý den si snažíme s Evinkou užívat," řekl Jan Přeučil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si cení hned několika předností své šarmantní ženy, s níž vstoupil do manželského svazku, který by mohl být vzorem pro všechny páry.

"Je to dáma s velkým D, nesmírně laskavá, vzdělaná a ohleduplná. Také ji považuji za vynikající herečku, specializací pak loutkoherečku a samozřejmě také ohromnou maminku," dodal legendární herec a mistr rétoriky pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: