Kristen Stewartová se pochlubila pohlednou snoubenkou. Prozradila, kdo před kým poklekl a jak vážně sňatek s ní myslí

Herečka Kristen Stewartová se snoubenkou
Herečka Kristen Stewartová se snoubenkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 3. 2022

Na letošním udílení filmových ocenění Oscar byla nepochybně nejzásadnější událostí facka, kterou herec Will Smith (53) uštědřil komikovi Chrisovi Rockovi (57) za to, že vtipkoval na konto vlasů jeho nemocné ženy. Ani taková událost ovšem nezastínila další přítomné hvězdy. Jednou z nejvýraznějších byla Kristen Stewartová (31), která přišla po boku své atraktivní snoubenky a na červeném koberci ji i políbila.

Předávání filmových ocenění Oscar je každoročně nejprestižnější filmovou událostí. Slavné osobnosti ji využívají nejen k oslavě kinematografie, ale také k tomu, aby se pořádně blýskly na červeném koberci. Jednou z osobností, které na něm letos zaujaly, je herečka Kristen Stewartová. Té dělala doprovod snoubenka Dylan Meyerová (34).

Celá řada slavných žen oblékla na událost velkolepé róby, Kristen ovšem zůstala věrná svému chlapeckému, přesto elegantnímu stylu. Oblékla si černý kostýmek s bílou košilí s hlubokým výstřihem. Její snoubenka pak byla o něco méně odvážná, taktéž si ale nevzala šaty a ze šatníku vytáhla kostýmek ve vínové barvě.

Pár se zasnoubil během koronavirové pandemie. "Vezmeme se, rozhodně se vezmeme. Chtěla jsem být požádána o ruku, vysnila jsem si to a Dylan to celé zvládla na výbornou. Bylo to roztomilé a zvládla to perfektně. Vezmeme se, stane se to," řekla herečka v rozhlasovém pořadu The Howard Stern Show.

Obě dámy vypadají velmi šťastně a na červeném koberci se dokonce políbily. Zdá se tedy, že od zásnub se v jejich vztahu žádné mráčky neobjevily. Jak hvězda ságy Stmívání prozradila, na žádost o ruku myslely obě, jako lesbické partnerky si ale nebyly jisté tím, která z nich nakonec před tou druhou poklekne, i když herečka doufala, že ona bude tou, která bude požádána.

"Konkrétně jsem o tom nemluvila, nebylo jasně dané, že já budu ta, před kterou partnerka poklekne. Jsme dvě ženy a proto nebylo jasné, která z nás na sebe vezme tu pitomou genderovou roli. Takhle jsme nad tím ani neuvažovaly. Ona to prostě udělala první. Bylo to opravdu rozkošné," dodala zamilovaná Kristen Stewartová, která v minulosti randila například i s kolegou ze Stmívání, hercem Robertem Pattinsonem (35).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.