Kristýna Leichtová oslavila půlkulatiny: Z rozverné Ivy z Comebacku krásnou maminkou

Kristýna Leichtová oslavila půlkulatiny
Kristýna Leichtová oslavila půlkulatiny
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2020

Herečka Kristýna Leichtová (35) se divákům zapsala do povědomí rolí chytré a vtipné Ivy v komediálním seriálu Comeback. Před pár dny oslavila půlkulaté narozeniny a za dobu svého mateřství ještě více rozkvetla do krásy.

Dvojnásobná maminka zazářila v roli Ivy Pacovské v sitcomu Comeback, za jehož vznikem stojí úspěšná komerční televize. Ale nutno říct, že Kristýna Leichtová rozhodně není herečkou pouze jedné role. Naopak – svůj herecký talent prokázala v řadě dalších filmů a seriálů jako například Účastnících zájezdu, romantické komedii Intimity, »primáckém« Ohnivém kuřeti nebo v dramatičtějších rolích na jevištích Divadla Ta Fantastika, Komedie, Divadla Na zábradlí a mnoha dalších.

Herečka dostala do vínku nejen talent pro herectví, ale také krásu. V roce 2018 se s partnerem Vojtěchem Štěpánkem dočkali prvorozené dcerky Dorotky (2). V letošním roce se pak stali dvojnásobnými rodiči, protože v červnu přišla na svět jejich druhá dcera, která dostala vznešené jméno Rozárka (znamená růže).

Rodačce z Plzně mateřství velmi prospívá a sluší. Rozhodně díky svým dcerkám hodně rozkvetla. I když je starost o děti náročná a občas dává sympatické herečce zabrat, vypadá opravdu šťastně. Snad se po pauze související s jejím těhotenstvím a rodinou, brzy znovu objeví v nových filmových rolích a diváci ji budou moct vidět také na divadelních prknech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.