Křivky, které budí u žen závist. Herečka Eva Burešová se pochlubila skvostnou postavou v průsvitném body

Eva Burešová
Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 3. 2022

Eva Burešová (28) je nejen talentovanou herečkou a zpěvačkou, ale poté, co zveřejnila snímek jen v průsvitném body, je jasné, že i majitelkou skvostné postavy. Aktuálně je kromě svých pracovních povinností v rámci natáčení seriálu i porotkyní nové řady show plné kostýmů. "Roli porotkyně si velmi užívám. Tato show mě baví a vždy jsem měla radost, když jsem měla možnost se vrátit jako host," uvedla před časem pro ŽivotvČesku.cz.

V neděli večer vtrhne na obrazovky Novy další díl deváté řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Bavit diváky bude především skvělá osmička účinkujících a také porota. "Roli porotkyně si velmi užívám. Tato show mě baví a vždy jsem měla radost, když jsem měla možnost se vrátit jako host. Nejsem porotkyně hodnotící to, co soutěžící udělali špatně nebo dobře. Vím, jak náročná soutěž je, a proto mají ode mne vždy plnou podporu," řekla pro ŽivotvČesku.cz půvabná herečka a zpěvačka, kterou si lidé dříve zamilovali v proslulém seriálu druhé nejsledovanější tuzemské televizní stanice, kde hrála Týnu Popelkovou.

Aktuálně se Eva Burešová pochlubila hodně žhavým snímkem jen v průsvitném body a nutno uznat, že v řadě žen pohled na herečku musí probouzet závist, mužům se musí zákonitě zrychlit tep. Není se tak čemu divit, že řada televizních diváků show Tvář sleduje jen kvůli její osobě.

Talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová se už netají tím, že randí s šéfkuchařem Přemkem Forejtem (34). Vztah si ale dál hodně chrání a nemají potřebu dávat ven každou maličkost z jejich soukromí, jako to často dělají jiné slavné páry.

V pořadu Limuzína s Mírou Hejdou pak hvězda seriálu Slunečná před časem vysvětlila, proč neměla potřebu do světa hned hlásit, že se zamilovala do Přemka Forejta. "Nejsem ten typ holky, která začne s někým chodit a okamžitě nafotí společná »selfíčka« a hodí to na internet, ať se z toho svět zblázní. Chtěla jsem mít na nás dva čas. Poznáváte se s tím člověkem postupně. To nechcete hned po týdnu zveřejňovat. Může se stát, že za měsíc ten vztah už nebude existovat, a jak pak budete vypadat. Pak vás zase zkritizují z druhé strany. Budou říkat, že něco zveřejňuji moc brzy, střídám chlapy, jaká jsem asi matka a podobně," objasnila půvabná herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.