Kruh se uzavírá. Synovi krásné Evy Perkausové pomohl na svět stejný lékař jako před 28 lety jí samotné

Eva Perkausová
Eva Perkausová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 12. 2022

Plavovlasá moderátorka Eva Perkausová (28), která před několika dny přivedla na svět syna Killiana, na sociální síti odhalila kouzelný detail ze svého soukromí. V pražské porodnici U Apolináře, kde syna porodila, se totiž před lety narodila také ona sama. Kromě toho jí u porodu chlapečka asistoval stejný porodník, který pomáhal porodit také její mamince. "Je to naprosto přirozené vyústění velké lásky," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz k narození potomka krásné blondýnky její kolega z televize, moderátor Petr Suchoň (38).

Moderátorka Eva Perkausová se letos v lednu na dovolené na ostrově Mauricius provdala. Za muže si vzala svého snoubence, podnikatele Ivana Hecka. Zanedlouho na pár čekala radostná novinka a nyní se již radují z prvního společného miminka, chlapce Killiana, který dostal jméno keltského původu.

Půvabná moderátorka nyní poodhalila roztomilý detail, který provázel narození jejího syna. Narodil se ve stejné pražské nemocnici, kde ji samotnou před lety přivedla na svět její maminka.

"A tady to vše začalo. Před 28 lety, kdy jsem se objevila v rukách pana profesora Antonína Pařízka. Byl u porodu mě samotné. A teď stejné ruce odrodily mého syna. Neskutečné. Vám i celému týmu patří obrovské »děkuji«," napsala Eva Perkausová na sociální síti Instagram a jmenovala známého porodníka, který je v Česku velmi respektovanou autoritou tohoto optimistického medicínského oboru.

Pohledné moderátorce se požehnaný stav podařilo utajit až do neuvěřitelného 5. měsíce. Mnohdy ani její nejbližší okolí netušilo naprosto nic. "Myslím si, že to je, jak říkala Eva, naprosto přirozené vyústění velké lásky s manželem. Mají za sebou sňatek, teď čekají miminko, takže to je krásné. A otázka, jak dlouho se jí to podařilo utajit? Já jsem si toho nevšiml, a to jsem se s ní potkával každý den," uvedl pro ŽivotvČesku.cz charismatický moderátor Petr Suchoň.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.