Kryštof vyprodal O2 Arénu v rekordním čase. Byl to fičák, řekl Richard Krajčo a pro fanoušky kapela přidala nový termín

Kapela Kryštof je mimořádně populární.
Kapela Kryštof je mimořádně populární.
Foto: Archiv Kryštof
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2020

Momentálně asi nejpopulárnější kapela v Česku Kryštof opět překonala rekordy zdolaných možností. Vánoční koncert v pražské O2 Aréně byl od oznámení možnosti nákupu lístků vyprodán za 30 minut.

Byl to fičák… Dostal jsem krásný dárek k narozeninám!“ zmínil na sociálních sítích Richard Krajčo, který ve stejný den, kdy byl prodej vstupenek spuštěn, slavil narozeniny. „A trochu nás mrzí, že se na všechny nedostalo,“ doplňoval v příspěvcích na své stránce na Facebooku mimořádně talentovaný hudebník. Následně těm, na které se nedostalo, udělal radost. Oznámil přidaný termín.

Krajčo i během koronavirové krize neochudil fanoušky o své charisma. Na Facebooku připravil řadu živých vysílání, kde lidem nejen hrál, ale i četl. Následně odehrál několik vystoupení v domovech pro seniory.

Přidaný termín

Speciální vánoční koncert se v O2 Aréně uskuteční 4. prosince 2020. A aby se dostalo na více lidí, kapela rozhodla, že v termínu 5. prosince proběhne přidaný termín. Přesné informace naleznete na Facebooku kapely ZDE.

Předpokládá se, že lístky zmizí z prodeje stejným tempem jako tomu bylo u prvního termínu, proto by si lidé měli hlídat čas, kdy budou pokladny otevřeny. Více informací najdete ZDE.

Kapela aktuálně dokončila další dvě písně na připravované nové album, které bude natáčet také ve Francii a Anglii.

Na svém Facebooku Kryštof také zveřejnili, že zmíněný vyprodaný koncert je náplastí za kempy, které kapela kvůli současné situaci nemůže uskutečnit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.