Kšefty s trávou Lambory a Rumla: V komedii Ubal a zmiz jim k tomu zpívá Tom Sean

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Vojtěch Resler

Matouš Ruml (35), Marek Lambora (26), Duy Anh Tran (27) nebo “harrypotterovský” Predrag Bjelac (58) jsou hvězdy nového filmu Ubal a zmiz. Titulní písničku k filmu o bláznivé noční jízdě, v níž jde o velké peníze, podivný kšeft s balíkem trávy i o sekání malíčků nazpíval Tom Sean (16).

Film přijde do kin 8. července a jedná se o Tomovu první filmovou písničku. „Písničku jsem složil s mýma kamarádama Járou Divišem a Samuelem Gyertyákem. Song pak produkoval můj producent Honza Gajdoš,“ těší se mladý zpěvák. 

Příběh filmu se odehrává v průběhu jednoho dne, jedné šílené noci v atmosféře nočního Žižkova, kde se dá podle slov režiséra Adama Hobzika „ještě nadechnout a ucítit něco skutečného“. Propletený příběh připravovaného filmu má mnoho překvapivých zvratů a vyznačuje se humorem i stylizací. Mafiáni v něm sekají malíčky a pražský Žižkov připomíná devadesátkový Bronx.

Na české poměry netradiční žánr komedie s kriminální zápletkou, černý humor, vymazlená obrazová koncepce, to vše nabízí debut talentovaného mladého tvůrce Adama Hobzika. Ve filmu dále hrají Janek Gregor, Karel Dobrý, Martin Hofmann a Leoš Noha.

Zavřít reklamu