Kurt Russell si užívá dovolenou v Řecku. V 70 letech je ve skvělé kondici a šarm z něj přímo sálá

Kurt Russell
Kurt Russell
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2022

Herec Kurt Russell (71) patří mezi stálé hollywoodské hvězdy a žádný filmový žánr mu není cizí. Práce má i ve svém věku stále dost, ale potřebuje si také odpočinout. Letos si pro dovolenou vybral řecký ostrov Skiathos, kde si užívá vodních radovánek. Zároveň se však, jak řekl podle portálu justjared.com, bojí o svou kariérní budoucnost.

Kurt Russell už celá léta tvoří pár s herečkou Goldie Hawnovou (76). Oba jsou pracovně vytížení, a proto na sebe často nemají tolik času, kolik by si přáli. Vše si tak vynahrazují na dovolených a na jednu takovou se nyní vydali do Řecka, kde dovádějí ve vlnách nejen na pláži, ale také na lodi, na které si vyjeli i na otevřené moře.

Hollywoodští partneři jsou už sedmdesátníci, ale podle jejich kondice by si zřejmě jen málokdo dovolil jim vyšší věk hádat. Herec se přesto obává, že pracovní nabídky už se mu v budoucnu příliš nepohrnou. Myslí si totiž, že věk je v jeho profesi rozhodující.

"Historicky se lze na věc podívat tak, že být stárnoucí herečkou v Hollywoodu je rozhodně těžší než být stárnoucím hercem. Obávám se ale, že to se do budoucna změní a věk bude rozhodující i pro muže, přestože by rozhodovat neměl o ničem," řekl Kurt Russell, jak ho cituje portál justjared.com.

Foto z dovolené je důkazem, že i jako sedmdesátník je Kurt Russell v ohromné kondici a dokáže si užívat, jako by byl o celá desetiletí mladší. Zvuky moře v kombinaci se sluncem mu navíc na lodi vykouzlily úsměv na tváři, který dokazuje, že jeho charisma je věkem neomezené.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.