Květina od přítele Přemka Forejta, sklenka s přáteli a hlavně práce. Oslavenkyně Eva Burešová se obává podzimu

Herečka Eva Burešová
Herečka Eva Burešová
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2021

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) má důvod k malé osobní rekapitulaci, protože je zase o rok starší. Na velké oslavy 28. narozenin ale čas nebyl, snaží se přes léto stihnout řadu pracovních projektů, protože nikdo neví, jaký podzim do Česka přinese koronavirová epidemie a hlavně tzv. delta varianta. "Je potřeba nyní hodně pracovat, po tom covidovém období se přeci jen vše rozjíždí, každý dohání pracovní aktivity a vlastně nikdo nevíme, co bude na podzim," přiznala sympatická herečka pro ŽivovČesku.cz.

Narozeninové oslavy Evu Burešovou zastihly v Brně při divadelním představení. Není to nic neobvyklého, protože přes léto se hvězda seriálu Slunečná snaží pracovat na maximum. Nikdo totiž neví, co pro kulturní prostředí přinese podzimní období.

"Je potřeba nyní hodně pracovat, po tom covidovém období se přeci jen vše rozjíždí, každý dohání pracovní aktivity a vlastně nikdo nevíme, co bude na podzim. Doufám, že se nestane, že zase na podzim začne celé tempo zpomalovat," přiznala otevřeně pro ŽivotvČesku.cz s tím, že s partnerem Přemkem Forejtem (34) tudíž na léto neplánují ani žádnou velkou dovolenou.

"Delší dovolenou na týden či dva do konce prázdnin už určitě nestihneme, máme jen pár volných dnů, tak se snažíme nějakou společnou aktivitu vymyslet, ale letošní léto je opravdu hlavně ve znamení práce," dodala představitelka Týny Popelkové.

K 28. narozeninám dostala od partnera květinu a měla šanci prožít pár chvilek odpočinku s přáteli, které má ráda. "Slavila jsem pracovně, točila jsem Slunečnou, až večer proběhla večeře a sklenička s přáteli. Byla to malá oslava, ale bylo to moc fajn. Pro mě je nyní největším dárkem, když si najdu nějaký volný čas," řekla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.