Kvůli covidu jiná práce. Pavel Trávníček doma nezahálí. Zařídili jsme se podle situace, říká Monika Trávníčková

Manželé Pavel a Monika Trávníčkovi
Manželé Pavel a Monika Trávníčkovi
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 2. 2021

Koronavirová krize s sebou přinesla také těžkou ránu pro život ve společnosti, kdy vládní restrikce značně zasahují do každodenního fungování. Lidé jsou omezeni zákazy a špatnou epidemickou situací, kvůli které jsou nuceni trávit doma většinu času. Volné chvíle se snaží produktivně využít herec a dabér Pavel Trávníček (70) s manželkou Monikou (35). "Museli jsme se podle situace zařídit," řekla Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz.

Když na jaře udeřila první vlna pandemie koronaviru, nikdo tehdy netušil, jak obrovské škody napáchá, kolik lidských životů bude mít na svědomí a jak dlouho se s ní celý svět bude potýkat. Vláda zavedla v platnosti mnohá opatření, která se zatím neukazují jako příliš efektivní. A tak jsou lidé nuceni trávit dlouhé chvíle doma. Nejinak na tom je i Pavel Trávníček s manželkou Monikou, kterým vládní nařízení znemožnila fungovat v jejich práci.

"Těžkou dobu prožíváme stejně asi jako všichni v této republice. Nemůžeme vykonávat naši práci, která je pro nás důležitá a také nás živí. Na druhou stranu co zmůžeme. Museli jsme se podle toho zařídit," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Monika Trávníčková s tím, že s manželem žijí poklidným rodinným životem, nicméně ani po kreativní stránce nezahálejí.

"Já jsem se vrhla na online natáčení, různé reklamy a videoklipy, díky čemuž se rozhodně nenudím. Pavel také ne, protože tvoří svoji autobiografii, která vyjde letos v říjnu nejen v České republice, ale i v Německu," prozradila sympatická manželka filmového prince Pavla Trávníčka pro ŽivotvČesku.cz.

Některým lidem už dochází síly a energie, ale slavný pár se snaží nepropadat nepříjemným myšlenkám a myslet naopak pozitivně a mít nadějné vyhlídky. "Máme se naštěstí čím zabývat a budeme doufat, že třeba už během dubna, května a léta dojde k rozvolnění. Abychom si mohli zahrát taky už i v divadle," dodala Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz.

Poslanec za STAN a předseda sněmovního klubu Starostů Jan Farský (42) odlétl na stáž do US...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu