Kvůli pandemii mám obavy jet na dovolenou, připustil Stanislav Hložek. Řekl, kam vyrazí s rodinou

Zpěvák Standa Hložek
Zpěvák Standa Hložek
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2021

Jedním z hlavních témat léta jsou dovolené, na které vyráží čím dál tím více Čechů. Zpěvák Stanislav Hložek (66) má plány na prázdniny zatím jasné a nejsou pouze pracovní. S rodinou totiž bude objevovat krásy Česka, protože do zahraničí se především kvůli pandemii koronaviru příliš nežene. "Přiznám se, že i když jsem už naočkovaný, do zahraničí mě to v současné době vlastně vůbec neláká. Samozřejmě kdo by nechtěl jet k moři, to ano, ale mám trochu obavy kvůli covidu. Až se to všechno nějak zklidní, o zahraniční dovolené budu uvažovat," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Letní dovolená patří k prázdninám – nemusí však jít pouze o cestování na prosluněné pláže k moři, ale odpočinek i zábavu lze najít v tuzemsku. Zpěvák Stanislav Hložek, který zůstane pro mnohé generace oblíbeným interpretem hitů jako Holky z naší školy, Jen tak zapomenout nebo Život je rváč, má následující měsíce pracovně nabité a rozhodně nebude sedět doma.

"Měl jsem docela dlouhou »covidovou« dovolenou – třičtvrtě roku (směje se). Moc ji neplánuju, ale na pár dnů si uděláme výlet s rodinou tady po Česku. Chtěli bychom se podívat na Moravu - do Beskyd a možná do Jeseníků. Člověk to sice projíždí křížem krážem, ale aby si to prošel jen tak, na to není bohužel čas. Jinak každý týden točím na Českém rozhlase ve Zlíně písničkový pořad Strom lásky mý a naštěstí konečně i vystupujeme a zpíváme. Včera jsme měli moc hezký koncert v Mikulčicích. S Leošem Marešem jezdíme s jeho úspěšným pořadem Starý pecky a zpívám také na dalších akcích nebo hostuju. Prázdniny mám pracovně hodně plné," popsal Stanislav Hložek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že za hranice České republiky se mu letos z konkrétních důvodů příliš nechce.

"Přiznám se, že i když jsem už naočkovaný, do zahraničí mě to v současné době vlastně vůbec neláká. Samozřejmě kdo by nechtěl jet k moři, to ano, ale mám trochu obavy kvůli covidu. Až se to všechno nějak zklidní, o zahraniční dovolené budu uvažovat, na pár dní někam vyrazit. Ale teď zkrátka nechci riskovat. Pokud to dopadne, vidím to spíše až na říjen. Ale uvidíme, protože vyhrožují, že bude situace špatná," dodal Stanislav Hložek pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.