Kvůli roli dědka ve známém seriálu zažívám problémy, prozradil Richard Tesařík

Hudebník Richard Tesařík
Hudebník Richard Tesařík
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2020

Zpěvák a příležitostný herec Richard Tesařík (74) na druhé nejsledovanější komerční televizi ztvárňuje ve známém seriálu roli dědka Ladislava Strnada. A i když se své role hudebník zhostil velmi dobře, doma se nesetkal s pochvalou. "Žena mě velmi kritizuje," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Tesařík.

Richard Tesařík je známější než herec jako frontman slavné kapely. Občas se mu ale povede nějakou menší, ale poměrně významnou roli získat. Zahrál si totiž třeba v seriálu Ohnivý kuře, teď je k vidění v seriálové Slunečné.

"Dědek Strnad vlastnil v seriálu pozemky, statek a nakonec to prodal. Už se necítil zdráv na udržování nemovitosti. A i když, myslím si, že mi role sedí, manželka mě hrozně kritizuje. Pořád mi opakuje, že huhlám a není mi moc rozumět, to mi radost nedělá," prozradil Richard čím si doma kvůli své artikulaci prochází.

Jeho manželka Kateřina patří k televizním divákům, kteří pravidelně seriál sledují. A herecké schopnosti jejího manžela jí nesměly uniknout.

"Seriál se mi líbí a natáčení si užívám. Moje postava tam není tolik vidět, ale po letech to je návrat před kameru a když si takhle od hudby na chvíli odskočím, je to příjemné zpestření, tedy až na tu kritiku manželky," dodal s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz slavný hudebník.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.