Lada Horová prozradila, co udělá s výhrou za reality show. Částku bych rozdělila mezi všechny ostatní, říká

Influencerka Lada Horová
Influencerka Lada Horová
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 5. 2021

Osmnáctiletá influencerka a tiktokerka Lada Horová každý všední den vstupuje přes televizní obrazovky do řady českých domácností v rámci reality show pro mladé diváky. Pokud Lada celou show ovládne, získá 500.000 korun. Jak by s odměnou naložila? "Bez výhry jsem dokázala žít i teď," uvedla ve vyjádření pro ŽivotvČesku.cz a překvapila svou štědrostí.

Když do reality show vstupovala, tak na kontě měla jen 38 tisíc sledujících na Instagramu. Když se představila televizním divákům, začali jí sledující rychle naskakovat, dnes má více než 120 tisíc fanoušků a může být spokojená, jak se jí účast v projektu podařilo zhodnotit.

"Miluji zábavu, miluji šílené nápady, nezkazím žádnou legraci," uvedla ve vyjádření pro ŽivotvČesku.cz, proč jí účast v projektu Like House přišla zajímavá. "Lidé v mém okolí se bojí spontánních nápadů. Mají nějakou životní lajnu a po té si jdou. Ale já ráda vybočuji z komfortní zóny a zkouším věci, které normální člověk nezkusí," dodala dívka, která ve vile proslula častými diskuzemi s Marií Roseckou a Barborou Stříteskou.

S výhrou by skromná Lada naložila tak, že by část dala i ostatním účastníkům reality show. "Nevím, jestli vyhraju. Každopádně, bez výhry jsem dokázala žít i teď. Rozdělila bych ji mezi zbytek party. Přijde mi to víc fér, protože tam ten čas strávíme všichni," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz mladá hvězda sociálních sítí.

Případnou výhru plánuje mezi rivaly a rivalky rozdělit také Marie Rosecká. "Částku bych rozdělila mezi všechny ostatní, protože si to zaslouží. Svoji část bych si potom schovala na bydlení," sdělila pro ŽivotvČesku.cz žena, kterou na Instagramu sleduje téměř 130 tisíc fanoušků. Jinak uvažuje Barbora Stříteská, ta se dělit nehodlá. "Částku bych si nechala na byt, ale rozhodně bych jela na nějakou dovolenou," přiznala sympatická influencerka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.