Lady Gaga se pochlubila naprosto bezchybnou postavou v plavkách. Popsala, jakým jídelníčkem dosahuje štíhlé linie

Zpěvačka Lady Gaga
Zpěvačka Lady Gaga
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 5. 2022

Zpěvačka a herečka Lady Gaga (36) už patří k hollywoodským stálicím. Když zrovna nevydává novou hudbu, hraje alespoň ve filmech. Nyní si ale udělala čas sama na sebe a během pobytu v Las Vegas si užívala u bazénu. V titěrných plavkách ukázala záviděníhodnou postavu, kterou rozhodně nemá zadarmo.

Lady Gaga, rodným jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, je od počátku kariéry známá především díky své hudbě a často až bizarním šatům, které oblékala nejen na koncerty, ale i na společenské akce. V jejích kostýmech bylo vždy evidentní, že nepatří k lenochům, kteří by volný čas prováleli. Nyní se ukázala v plavkách a dokázala, že je skutečný dříč.

Na dovolené v Las Vegas trávila zpěvačka čas především u hotelového bazénu. K tomu oblékla světle modré plavky, v nichž vynikla její postava, která se zdá být bez jediné chybičky. Zcela ploché bříško a vypracovaný zadeček svědčí o tom, že kromě striktního jídelníčku je pro ni důležité také cvičení, které je pevnou součástí jejího života.

"Jsem na velmi zdravé dietě popové hvězdy. Nejím chleba, jen zeleninu, všelijaké saláty a ryby. Tento způsob stravování je pro mě nejlepší. Je ale pravda, že čas od času si v neděli dám ráda jakékoliv těstoviny," prozradila Lady Gaga, jak ji cituje britský společenský deník Independent. Přísný jídelníček doplňuje cvičením dle vlastního vkusu.

Podle dámského fitness magazínu Women's Health se Lady Gaga ve volném čase ráda věnuje jízdě na koni. Ačkoliv se to může někomu zdát neuvěřitelné, jde o formu lehkého cvičení, které posiluje pánevní dno a stehenní svaly. Pokud se chce skutečně vypotit, zajde si na lekci hot jógy, která se cvičí v sále vyhřátém na teplotu 42 stupňů. Nejvíce pohybu však má při tanečních trénincích.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.