Lakuji si nehty na nohou. Proč ne, říká ke své libůstce šéfkuchař Přemek Forejt

Přemek Forejt řeší znovu zavření milované restaurace Entreé
Přemek Forejt řeší znovu zavření milované restaurace Entreé
Foto: Archiv Přemka Forejta
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 10. 2020

Někteří muži se snaží být blíže ženám. Jinými slovy je zajímá, jak ženský mozek funguje. Třeba šéfkuchař ze slavné televizní show o vaření Přemek Forejt (33) si již nějakou dobu lakuje nehty na nohou. A pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že mu to přijde zcela normální. "Proč ne. Jen mám nalakované nehty na nohou," upřesnil talentovaný gastrokouzelník.

Někteří muži nosí sukně, jiným se zamlouvá třeba chůze v botách s vysokým podpatkem. Někteří si lakují nehty. Přitom lakování nehtů je spíše mezi ženami dlouhé roky populární módní trend. Jenže málokdo tuší, že to byli právě muži, kteří zavedli lakování nehtů. Válečníci starověkého Babylonu si totiž lakovali nehty před bojem. Jejich rty byly často zbarveny, aby odpovídaly jejich nehtům.

Mezi muže, kteří si lakují nehty, patří i šéfkuchař Přemek Forejt. "Nevím vlastně proč. Jen tak. Ono to není ani nijak zajímavé, zkrátka mám namalované nehty na nohou, proč ne," vysvětlil Přemek Forejt pro ŽivotvČesku.cz svou libůstku, která mnohé ženy musí fascinovat.

Skutečnosti, že si Přemek lakuje nehty, si všimla jedna z jeho fanynek, a to z krátkého videa, který si Přemek umístil na svůj Instagram.

Není tajemstvím, že Přemka si mnoho žen oblíbilo, a to kvůli jeho jemnosti a celkovému charisma. Výhodou je, že kromě dialogů o receptech si s křehkým pohlavím může dlouhé hodiny povídat i o výběru barvy či je lepší dát přednost gelovým nehtům, nebo upřednostnit upravování vlastních.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.