Láska až za hrob. Jennifer Lopezová a Ben Affleck si pořídili párové tetování jako symbol vzájemného propojení

Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 2. 2023

Jennifer Lopezová (53) a její manžel Ben Affleck (50) spolu podle všeho skutečně počítají navždy. Kromě manželství se totiž rozhodli svou lásku stvrdit také párovým tetováním, které si pořídili na první svátek svatého Valentýna, který oslavili sezdaní. O jejich romantickém gestu informoval bulvární server BuzzFeed News.

Vytetované symboly, na které upozornil server BuzzFeed News, nejsou úplně stejné, ale na první pohled spolu souvisí. Oba navíc obsahují buď iniciály, nebo rovnou celá jména obou zamilovaných.

Tetování herečky vypadá jako symbol nekonečna protnutý šípem, jenž je vyvedený červeným tetovacím inkoustem. V každé polovině pověstné »ležaté osmičky« pak stojí jméno jednoho z manželů, tedy Jennifer a Ben. Symbol si krásná brunetka nechala vytetovat na levé žebro pod srdce.

Připomínka životní lásky, která nyní zdobí tělo Bena Afflecka, je ještě více minimalistická. Jedná se o dva černé překřížené šípy a iniciály páru. Umístěno má tetování na vnitřní straně předloktí.

Herečka se na sociální síti Instagram podělila o fotografie tetování a také o romantické snímky z dovolené na pláži, ze svatby a ze společného života s Affleckem. Na závěr své slideshow dokonce zařadila dvě fotografie z doby, kdy spolu před dvaceti lety poprvé chodili - opět se na nich objevily její ikonické šaty mátově zelené barvy z předávání Oscarů v roce 2003.

Krásná herečka v poslední době jen kvete a je patrné, že je skutečně velice zamilovaná. "Na kariéře mi velmi záleží, ale nic mě nenaplňuje víc než budování rodiny s člověkem, kterého miluji a který je rodině a mně oddaný stejně, jako jsem já jemu. Líbí se mi pomyšlení na to, co spolu můžeme v budoucnu vytvořit, ale chci především žít přítomným okamžikem a vychutnávat si ho. A to přesně dělám," řekla Jennifer Lopezová o svém vztahu s Benem Affleckem v pořadu Good Morning America.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.