Láska jako trám i po 22 letech. Pierce Brosnan vyvedl milovanou manželku na romantickou večeři

Pierce Brosnan s manželkou
Pierce Brosnan s manželkou
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 2. 2023

Pierce Brosnan (69) se nesmazatelně zapsal do srdcí svých fanoušků jako proslulý agent 007 - James Bond, kterého si zahrál celkem ve čtyřech filmech. Na rozdíl od akčního hrdiny jeho srdce patří jediné ženě, a to už od roku 1994 - novinářce Keely Shaye Smithové (59), se kterou se v roce 2001 oženil. Dvojice je stále velmi zamilovaná, a přestože ani jeden z nich nemládne, stále na sebe hledí s obdivem. Fotografové je nyní zachytili, jak si ruku v ruce vyrazili na romantickou večeři. "Ani kdybych hledal milionkrát, nenašel bych tak dobrou ženu," svěřil se umělec pro web The Things.

Idol mnoha žen je již od roku 1994 věrný jediné dámě, a to své manželce Keely Shaye Smithové, která je pro něj i po letech nejkrásnější ženou na světě. Bohužel se však dvojice musí často vypořádávat s nepříjemnými reakcemi veřejnosti. Keely totiž začala s věkem přibírat a v internetových diskuzích se začaly objevovat vulgární komentáře na její adresu. Někteří lidé například tvrdili, že tak atraktivní muž jako Brosnan se k plnoštíhlé ženě nehodí. Bývalý agent 007 však váhovým výkyvům svojí ženy nevěnuje pozornost a nadále jí všemi možnými způsoby vyjadřuje lásku.

Nyní tak pár zastihli fotografové v Santa Monice, jak si spolu vyrazili na romantickou večeři. Na dvojici bylo znát, že k sobě skutečně chová velice vřelé city. Vedli se za ruku jako zamilovaní teenageři a nechyběly ani úsměvy a červenání se.

"Ať jsem byl kdekoli na světě, stýskalo se mi po ní a posílal jsem jí jízdenky, aby přijela a my mohli být spolu. Zdá se, že jsme si prostě sedli. V Keely Shaye jsem našel skvělou ženu. Ani kdybych hledal milionkrát, nenašel bych tak dobrou," otevřel se Pierce Brosnan pro web The Things.

Začátkem 90. let se mohlo zdát, že Pierce Brosnan se už nikdy nezamiluje. Jeho první manželka Cassandra Harrisová byla tehdy vážně nemocná a v roce 1991 podlehla rakovině vaječníků. Pro oblíbeného herce šlo o velmi složité životní období. O tři roky později ale v Mexiku poznal svou nynější manželku Keely, která ho naprosto okouzlila. V roce 2001 se s ní oženil a od té doby ho jiné ženy nezajímají.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.