Láska kvete v každém věku. Goldie Hawnová a Kurt Russell se k sobě se smíchem tiskli jako dva teenageři

Goldie Hawnová a Kurt Russell
Goldie Hawnová a Kurt Russell
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 3. 2023

Americká herečka Goldie Hawnová (77) je dlouholetou partnerkou herce Kurta Russella (71). Přestože jsou spolu již od roku 1983, kdy si spolu zahráli v komedii Přes palubu, stále se jeden druhého nemohou nabažit. Fotografové je nedávno zachytili, jak se k sobě tisknou a smějí se, zatímco čekají na příjezd řidiče. "Má v sobě dítě, rád si hraje a hodně se směje," sdělila oblíbená komediální herečka a tanečnice bulvárnímu webu People jako odpověď na otázku, co má na svém partnerovi nejraději.

Herečka Goldie Hawnová, jež je nejlépe známá z filmů Smrt jí sluší, Přes palubu či Klub odložených žen, rozhodně nenaplňuje zažitou představu o tom, jaká by měla být žena, která zanedlouho oslaví osmdesátku. Ve svých 77 letech je stále veselá a plná života, kromě toho si užívá lásku se svým životním druhem Kurtem Russellem.

Dvojici spolu nedávno zachytili fotografové, jak si vyrazila na dostaveníčko do přírodopisného muzea na Manhattanu. Zatímco čekali, až pro ně přijede jejich řidič, tiskli se k sobě a smáli se tak, jak by člověk očekával spíše od dvojice zamilovaných náctiletých než páru v letech.

Pro bulvární web People dvojice promluvila o tom, co na sobě vzájemně mají ze všeho nejraději. "Když je šťastná, je neodolatelná. To se mi líbí. To se mi na Goldie líbí nejvíc," sdělil Kurt Russell stručně a láskyplně o své životní lásce.

"Ať se vám to líbí, nebo ne, neumí lhát. Tedy, trochu lhal. Ale pravda je taková, že co vidíš, to od něj také dostaneš. Nepředstírá. Není to sukničkář, který se snaží být cool. Líbí se mi, že si na nikoho nehraje," rozpovídala se Goldie Hawnová více dopodrobna o kladech svého partnera.

"Je opravdu, opravdu chytrý. Líbí se mi, že když se do něčeho pustí, může to být trochu obsedantně kompulzivní, ale zároveň se mu to daří. Myslím, že je to jeden z nejlepších herců všech dob. A je to fantastický otec. Takže vyhrávám, protože vím přesně, co na něm miluju," řekla herečka se smíchem.

Hawnová je matkou slavné herečky Kate Hudsonové (43). S Kurtem Russellem má ještě syna, herce Wyatta Russella (36). Její partner má z předchozího vztahu s herečkou Season Hubleyovou (72) ještě druhého syna, filmového producenta Bostona Russella (43).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.