Lavina krásných gratulací: Budoucí mamince Zorce Hejdové popřála k těhotenství i Dagmar Havlová

Novopečení rodiče Zorka a Míra Hejdovi
Novopečení rodiče Zorka a Míra Hejdovi
Foto: Nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2020

Moderátorka Zorka Hejdová (30) s manželem Mírou Hejdou (37) oznámili šťastnou novinu o tom, že čekají miminko. Radostná zpráva spustila doslova lavinu milých gratulací a přání také od slavných osobností.

Moderátorská a partnerská dvojice se těší na potomka, o němž informovala veřejnost teprve před pár dny. Usměvavé blondýnce rostoucí bříško velmi sluší a vypadá to, že jí bude miminko na kráse jenom přidávat. Jako budoucí maminka jen září a nejinak je na tom šťastný tatínek, moderátor a manžel Míra Hejda. Pár se dočkal obrovského množství gratulací a milá slova přišla také ze strany známých českých osobností.

"No u té poslední fotky v prádle už jsem Tě zkoumala, ne že ne. Gratuluju," napsala oblíbená spisovatelka Radka Třeštíková. "Ach, nejmilejší pár, nejkrásnější maminka, budoucí nejmilovanější prcek… Teta už se nemůže dočkat! Že nám to ale vyšlo. Dojímám se tu, po stoosmdesátýpátý, gratuluju z celého srdce," napsala moderátorská kolegyně Katka Říhová, která sama očekává narození holčičky.

Mezi dalšími slavnými, kteří přáli budoucím rodičům, byla například Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (28), influencerka a modelka Jitka Nováčková (28), moderátorka Nikol Čechová (30) alias Shopaholic Nicol, zpěvačka Monika Bagárová (26) a také bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová (67), která připojila ke gratulaci obrázky třech růžových kytiček, jejichž barva v květomluvě symbolizuje radost, vznešenost a nevinnost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.