Reklama:

Legendární Helena Vondráčková ukázala, jak vypadá vnitřek nové lodi, kterou si s manželem Martinem Michalem pořídili na Slapy

Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
Foto: Se svolením Heleny Vondráčkové / Foto s vědomím F. Jiráska
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2022

Jak je u nich zvykem, tak i letošní léto tráví Helena Vondráčková (75) se svým manželem Martinem Michalem (63) na milovaných Slapech na svém hausbótu. Novinkou je, že po dlouhých sedmnácti letech prodali starou motorovou loď a pořídili si novou - moderní. Redakci ŽivotvČesku.cz poskytla oblíbená zpěvačka několik snímků, jak plavidlo uvnitř vypadá. "Je to moderní loď a manželovi se perfektně řídí, je z ní nadšený. Skvělé je, že oproti původní je na provoz výrazně ekonomičtější," přiblížila legendární umělkyně.

Reklama:

Prázdniny na Slapech si manželský pár užívá dlouhé roky. Druhým domovem je pro ně hausbót, který jim zajišťuje potřebný komfort a především díky němu si užívají život v přírodě, kterou mají rádi. Nemůže být totiž pochyb o tom, že probudit se na plavidle, kdy jediné zvuky široko daleko vydává šplouchající voda, jsou jednoznačně balzámem na duši.

Reklama:

Aby si Helena Vondráčková s manželem zpříjemnili svůj pobyt na Slapech, pořídili si před lety motorovou loď na projížďky a výlety. Po sedmnácti letech se ale rozhodli, že dosluhující plavidlo nahradí modernější.

"Před týdnem jsme prodali staré plavidlo a pořídili jsme nové. Oproti předchozí lodi je to jiný level, je sice o metr menší, než byla původní, ale člověk to ani nějak výrazně nepociťuje. Martinovi se to dobře řídí, je z toho nadšený a užíváme si to," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz charismatická zpěvačka, která poskytla redakci několik snímků vnitřních prostor plavidla. Z nich je zřejmé, že novou loď si skutečně užívá.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: