Legendární herec Clint Eastwood může být pyšný dědeček. Jeho vnučka Graylen je krásná modelka a bubenice

Vnučka slavného herce je talentovaná bubenice
Vnučka slavného herce je talentovaná bubenice
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 11. 2020

Americký herec a režisér Clint Eastwood (90), představitel Joea zvaného »Blonďáka« ve slavném špagetovém westernu Hodný, zlý a ošklivý italského režiséra Sergia Leone (†60), má za sebou hvězdnou kariéru a jeho úspěšným pokračovatelem je i pohledný syn Scott (34). Není však jediným rodinným příslušníkem, který se, jak se říká »povedl«. Hollywoodská hvězda má totiž i nádhernou vnučku Graylen Spencer Eastwood (26), která sice nejde zcela ve stopách slavného dědečka, ale je úspěšná bubenice a také modelka.

Devadesátiletý herec, který stojí režisérsky například za trháky jako Gran Torino, Million Dollar Baby nebo životopisným drama Výměna, má velmi početnou rodinu a je otcem celkem osmi dětí. Jeho syn a jazzový hudebník Kyle Eastwood (52) má 26letou dceru a zatím jedinou vnučku Clinta Eastwooda Graylen Spencer, která je nejen hudebně nadaná, ale také krásná. Její zájmy jsou pochopitelně zaměřené na umění, film a produkci, ale především zdědila lásku k hudbě a hraje na bicí. I když se narodila do bohaté rodiny a v podstatě jí nic nechybělo, zažila si těžké časy v období, kdy se její rodiče rozváděli, jak uvedl americký deník The Sun.

Milovnice rock´n´rollu pracuje i na kariéře modelky. Její půvabná tvář je ozdobou několika světových reklamních kampaní a mnozí v ní vidí podobu slavného dědečka, i když ona sama s tímto tvrzením nesouhlasí, jak píše apost.com. Krásná tmavovláska má široké spektrum zájmů, protože ji baví také psaní, které považuje za důležitou součást svého života.

Podílela se například na tvorbě krátkometrážního fantasy Parzival z roku 2015 nebo se objevila jako spoluautorka scénáře krátkometrážního filmu Masque d'Or. Je evidentní, že Graylen je výrazně ovlivněná zájmy otce i dědečka, protože hudba a film jsou pro ni jedny z nejdůležitějších oblastí, ve kterých se realizuje, jak informuje web fabiosa.com. Talentovaná kráska má tak dobře našlápnuto a je jen otázkou času, kdy dá o sobě více vědět. Ať už jako hudebnice, scénáristka nebo modelka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.