Lejla Abbasová oslňuje postavou a mladistvou tváří. Začala jsem cvičit, přiznala. Popsala zázrak, který používá na pleť

Moderátorka Lejla Abbasová
Moderátorka Lejla Abbasová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2021

Moderátorka a modelka Lejla Abbasová (41) si vyšla do společnosti. Na křtu knihy Anna z Hollywoodu v kavárně Ye's kafe ukázala dokonalou postavu v přiléhavých šatech a oslnila mladistvým vzhledem. Jen málokdo by odhadl, že jí je přes 40 let a je vícenásobnou matkou. "Je pravda, že jsem začala pravidelně cvičit to, co jsem cvičila ještě předtím, než se mi narodili tři špunti. Prokazatelně to pomáhá," řekla Lejla Abbasová pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jaký zázračný přípravek používá na pleť.

Lejla Abbasová patří mezi známé osobnosti, které jako zázrakem unikají věku a zřejmě i přírodním zákonům. I jako vícenásobná matka se může chlubit skvělou postavou a také hladkou pletí, její skutečný věk by tak zřejmě odhadl jen málokdo. Svěřila, že na tvář používá zázračný přípravek z Turecka, jehož obsah jí ale není známý.

"Musím říct, že s pletí nic moc nedělám, na to jsem trochu levá. Je ale pravda, že mi partner přivezl nějaký olejíček z Turecka, což má být zázrak. Do teď nikdo neví, z čeho to je - nejsem ve slovníku schopná najít název a v překladu z turečtiny do angličtiny to nic neznamená. Má to ale být z květiny, která pomáhá při těžkých pleťových problémech. Říkali, že kamarádovi to zachránilo obličej, když se vyboural na motorce. Tím se mažu poslední půlrok," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lejla Abbasová.

Na své postavě začala Abbasová v posledních měsících intenzivně pracovat. "Je pravda, že jsem začala pravidelně cvičit to, co jsem cvičila ještě předtím, než se mi narodili tři špunti. Prokazatelně to pomáhá, je to ale náročné. Byla jsem u výživové poradkyně, která mě přeměřila a potěšila tím, že jsem podprůměrečná v dobrém slova smyslu. Za tu dřinu, kterou tomu věnuji, je to pak hezké slyšet," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz oblíbená moderátorka a modelka.

I ženy s výstavní postavou čas od času zhřeší nezdravým jídlem. V případě krásky s českými a súdánskými kořeny tomu není jinak, na cukrovinkách si ale příliš nepochutná. "Na sladké moc nejsem, mám spíš ráda slané, takže sem tam mi to ujede a dám si slanou »prasárničku«. Ale mám hrozně ráda syrečky, nakrájím si je na kostičky, jím je místo chipsů a jsem spokojená," dodala pro ŽivotvČesku.cz Lejla Abbasová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.