Lejla Abbasová se pochlubila postavou jako proutek, obstála i před módní policií. Tohle pro svou figuru dělá

Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 6. 2022

Že i na poměrně neformální události lze zazářit, ukázala herečka a moderátorka Lejla Abbasová (42), která se vypravila na vernisáž v koženkovém modelu, který dal naplno vyniknout jejímu útlému pasu. "Lejla má krásnou postavu a tento model jí velmi sluší," pochválil ji v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz módní stylista Kája Pavlíček (49). Krásná Lejla, která je maminkou již čtyř dětí, navíc prozradila, co pro svou postavu dělá.

Pohledná Lejla Abbasová má to štěstí, že se na ní přibývající léta podepisují jen minimálně. Čtyřnásobnou matku by v ní při pohledu na její pas hledal asi jen málokdo. Přesvědčit se o tom mohl každý, kdo ji potkal na vernisáži děl výtvarníka Káji Saudka (†80), jejímž hlavním obsahem byl komiks »Muriel a andělé«. Jako komiksová hrdinka vypadala ostatně i Lejla, která si do společnosti vyrazila v koženkovém modelu jako pro kočičí ženu.

K jejímu outfitu se pro ŽivotvČesku.cz vyjádřil obávaný stylista slavných Kája Pavlíček. Přestože mu obvykle žádná chybička neunikne, tentokrát téměř neměl, co by mohl zkritizovat.

"Takovýto model je na odpolední akci adekvátní a baví mě. Je celý laděný do černé, čímž se nedá nic zkazit. Lejla možná mohla zvolit i jiný odstín, protože jí velmi sluší i výrazné barvy, ale to je asi jediné, čím bych možná její model vylepšil. Jemný make-up je v pořádku, protože je sama velmi výrazný typ, a tak líčení téměř nepotřebuje. Rozpuštěné kudrnaté vlasy jsou opět moderní, takže za mě v pořádku," nešetřil na sympatické mamince čtyř dětí chválou.

Nestárnoucí moderátorka si je sice svých předností dobře vědoma, zároveň však nemá problém přiznat, že zdaleka vše nemá zadarmo, jak by se mohlo zdát.

"Je pravda, že jsem začala pravidelně cvičit to, co jsem cvičila ještě předtím, než se mi narodili tři špunti. Prokazatelně to pomáhá, je to ale náročné. Byla jsem u výživové poradkyně, která mě přeměřila a potěšila tím, že jsem podprůměrečná v dobrém slova smyslu. Za tu dřinu, kterou tomu věnuji, je to pak hezké slyšet," popsala pro ŽivotvČesku.cz, jak vypadá její péče o ladné křivky.

Kráska s českými a súdánskými kořeny má ze vztahu s Michaelem Kocábem (67) syna Davida (10), z manželství s podnikatelem Volkanem Kaynakem (50) pak dceru Imam (5) a dvojčata Thea a Bena (4).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.