Lela Ceterová promluvila k policií hledané kamarádce Karlose Vémoly. Vím, kdo to je, netajila

Policie pátrá po údajné intimní kamarádce Karlose Vémoly
Policie pátrá po údajné intimní kamarádce Karlose Vémoly
Foto: Archiv Policie ČR / nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 11. 2020

Před časem tvrdila, že je intimní kamarádkou MMA zápasníka Karlose Vémoly (35), se kterým dováděla, když jeho partnerka Lela Ceterová (30) byla těhotná. Teď je v databázi osob, po kterých pátrá policie. Jde o silikonovou Zdenu Černou (39), kterou fanoušci zápasníka znají jako silikonovou Lulu. Pro ŽivotvČesku.cz se vyjádřila maminka dcery slavného zápasníka. "Osobně ji neznám, ale vím, kdo to je," prozradila Lela Ceterová.

Podle všeho je Černá v pátrání v souvislosti s krádeží peněženky, ve které byla platební karta. Stalo se tak v obchodním centru v Kladně. "Po paní Černé pátráme jako po hledané osobě," řekla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Veronika Čermáková.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila Lelu Ceterovou, zda ženu, po které pátrá policie, zná a zda je skutečně pravda, že se s ní měl Karlos spustit.

"Osobně jí neznám, ale vím, kdo to je. Ale abych byla upřímná, k podobným lidem se nevyjadřuji. K celé té kauze, která se kolem této osoby stala, se nevyjadřuji a myslím si o tom své," řekla pro ŽivotvČesku.cz pohledná maminka dcery Karlose Vémoly.

MMA zápasník a sympatická Lela se před časem rozešli. A to zejména kvůli Vémolovým avantýrám s jinými ženami. Teď to ale vypadá, že je vše na dobré cestě, aby jejich milovaná dcera měla opět rodiče spolu.

"Snažíme se, abychom byli velmi dobří rodiče Lilinky a jí bylo co nejlépe. Máme s Karlosem aktuálně velmi dobré a korektní vztahy. V současnosti jsem v Bratislavě a střídáme se v tom, že buď Karlos přijede na pár dnů do Bratislavy, nebo já přijedu na pár dnů do Česka. Snažíme se to střídat," dodala Lela Ceterová.

Pokud jde o sokyni v lásce Černou, tak tu na zveřejněných záběrech z krádeže v srpnu 2019 poznala její matka. Následně přišla na policii s tím, že její dcera se dostaví k výslechu, až se vrátí ze zahraničí. Černá totiž žije trvale v Německu. To se ale nestalo. Černá je tak v databázi policie od 28. července letošního roku.

"O této kauze slyším poprvé, s matkou jsem v dobrém kontaktu a nic takového se nestalo. Určitě se jedná o nějakého hejtra, co šíří mylné informace. Tenkrát jsem našla peněženku v obchodním centru, kterou jsem odevzdala ochrance. O žádnou krádež nešlo," uvedla pro portál Blesk údajná intimní kamarádka Vémoly.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.