Lela Ceterová prozradila, komu bude fandit v duelu Vémoly s Mikuláškem. Jsem ráda, když se mu daří, říká

Karlos Vémola s parnerkou Lelou Ceterovou
Karlos Vémola s parnerkou Lelou Ceterovou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 12. 2020

Lela Ceterová (31), úspěšná slovenská modelka, je mimo jiné maminkou už brzo roční dcery Lili, kterou má se zápasníkem MMA Karlosem Vémolou (35) zvaným »Terminátor«. Ten nastoupí do očekávaného duelu s Václavem Mikuláškem (32). "Budu fandit, jsem ráda, když se mu daří," prozradila pro ŽivotvČesku.cz playmate.

Lela a Karlos se před časem rozešli kvůli různým pohledům na život. Přesto vnadná Lela jako maminka společné dcery zůstává na straně Karlose, pokud jde o zápasení.

"Budu fandit, jsem ráda, když se mu daří. Tak by to mělo být. Navzájem bychom si měli nějakým způsobem fandit. Jako správní rodiče," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lela, která aktuálně žije v Bratislavě, mezitím co otec dcery žije v Praze. I přesto kvůli dceři se několikrát do měsíce vídají.

Vánoce by mohli trávit společně. "Určitě se dohodneme. I jeho děti mají přijet z Anglie, takže určitě se domluvíme, jak to bude," dodala pro ŽivotvČesku.cz Lela Ceterová.

Napětí před bojem Vémolou a Mikuláškem roste. V sobotu večer se rozhodne. Porážka by pro Vémolu znamenala patrně konec kariéry, Mikulášek by se postaral o senzaci. V opačném případě se naplní papírové odhady souboje, v němž bude český Terminátor favoritem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.