Reklama:

Lela Ceterová se vrátila ke Karlosovi Vémolovi a popřela nevěru. Výborně mě zmanipuloval, lhal mi, řekla o údajném milenci

Lela Ceterová a Karlos Vémola
Lela Ceterová a Karlos Vémola
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 1. 2022

Karlos Vémola (36) začátkem ledna na sociální síti oznámil, že už netvoří pár se snoubenkou Lelou Ceterovou (32), a zároveň ji obvinil z nevěry. Zdá se ale, že rozčeřené vody ve Vémolandu se znovu uklidnily. Někdejší playmate a maminka dvou dětí se nyní k celé situaci poprvé vyjádřila a oznámila, že rozchod se nekoná. Psycholog pak pro ŽivotvČesku.cz popsal, zda má cenu slepovat vztahy.

Reklama:

Velmi bouřlivý rozchod v první polovině ledna prožívali Karlos Vémola a Lela Ceterová. Zápasník tou dobou na svém instagramovém profilu zveřejnil video, ve kterém obvinil svou partnerku z nevěry. Snoubenka úspěšného MMA bijce se pak i s dětmi sbalila a odjela pryč z domu, za pár hodin už ale byla zpátky a doprovodem zpět domů jí byla maminka Karlose Vémoly.

Reklama:

Přestože se mohlo vzhledem k ostrému prohlášení Karlose Vémoly zdát, že jeho vztah s pohlednou blondýnkou je skutečně u konce, nyní to vypadá, že největší krize je zažehnána. Lela Ceterová už doma i s dětmi zůstala a nyní se poprvé k celé záležitosti vyjádřila. Uplynulé týdny popsala ze svého úhlu pohledu a tvrzení, že by svému snoubenci byla nevěrná, rázně popřela.

"Neměli jsme s Karlosem dobré období už dlouhou dobu, protože pokud Karlos nemůže trénovat a zápasit, není v klidu a v pořádku. Je nervózní, neklidný a rozhodí ho přímo cokoliv. Bohužel, důsledkem toho je, že jeho náladu si odnáší nejbližší, a přestože jsem se vždy snažila být tolerantní a chápavá, nezvládala jsem to," uvedla Lela Ceterová ve vyjádření pro portál Blesk.cz.

Modelka a maminka dvou dětí v prosinci na svět přivedla syna a po oslavě narozenin své prvorozené dcerky byla dle svých slov akutně operována. Jak tvrdí, hormony udělaly své, přesto žádného milence neměla, a když se rozhodla, že od Karlose Vémoly odejde, pomocnou ruku s hledáním nového bydlení jí měl nabídnout jeho kamarád a sponzor. Obcházel s ní byty, o které měla zájem.

"Hlavně mi říkal hodně ošklivých věcí o Karlosovi a vytahoval jeho nálady, hříchy a podobně, pro které se mi Karlos ještě víc vzdaloval, a utvrzoval mě v rozhodnutí odejít od něj. Nejvíc mě ale mrzelo, jak mi dával do hlavy pochybnosti o Karlosovi. Já nejsem naivní ani hloupá, jenom jsem chtěla mít po těžkém období klid. Pán mi povídal o jeho negativním vztahu u něj doma, hádkách a problémech. Tvrdil mi, že celé dny pracuje a po práci má doma šichty na koupání a krmení dětí, úklid a různé jiné domácí práce, kvůli čemuž často sedával hodiny v autě u domu, než vystoupil," vyjádřila se Lela Ceterová na konto muže, který měl být jejím údajným milencem.

Dále snoubenka známého zápasníka tvrdí, že muž ji měl přesvědčovat o tom, že se se svou ženou chce rozvést a jeho intimní život s ní je na bodu mrazu. Kromě pomoci s bydlením měl dotyčný muž Lele nabízet i dovolenou a koupit jí diamantový prsten, který chce vrátit. Přestože dle jejích slov z jeho strany došlo na sexuální narážky, ona s ním nikdy nic neměla. Potvrdila také, že rozchod s Karlosem Vémolou se nekoná.

"Přiznávám se, výborně mě zmanipuloval, lhal mně, své ženě, Karlosovi a sebral mi telefon, protože se bál, že pravda vyjde najevo. Tohle byl důvod, proč jsem dlouho mlčela. Neměla jsem přístup k ničemu. Ne, neměli jsme spolu nic intimního, i když pán měl sexuální narážky na mou adresu. Samozřejmě, technicky by intimita nebyla možná, i z důvodu porodu a další operace po porodu. Všechno jsme si doma s Karlosem vysvětlili a budeme dále fungovat jako rodina. Za toto bych se chtěla Karlosovi omluvit. Promiň, miluji tě," dodala Lela Ceterová.

V lednu letošního roku nešlo o první bouři ve vztahu Karlose Vémoly a Lely Ceterové. V létě 2020 se ukázalo, že zápasník byl své přítelkyni nevěrný. Ona se v reakci na jeho činy odstěhovala na Slovensko a jeho chování mu vyčetla na sociální síti. Na začátku prosince 2020 došlo k nečekanému zlomu a Lela Ceterová se k Vémolovi vrátila. Následovala romantická usmiřovací dovolená u moře, zásnuby a oznámení těhotenství. V létě 2021 měla proběhnout svatba, ta ale byla kvůli koronaviru odložena. Vztah zápasníka a jeho snoubenky se už jednou rozpadl a psycholog popsal, v jakém případě má smysl, aby se páry dávaly znovu dohromady.

Záleží, co slepujete. Jestliže slepujete něco, co od začátku stálo za nic a nikdy to pořádně nedrželo a nefungovalo, tak to samozřejmě nemá cenu slepovat. To je jako když opravujete francouzská auta, to je můžete opravovat pořád, ale nikdy je neopravíte, protože to je zmetek už od začátku. Když naopak máte vztah, který trvá 20 let, po kterých se vám toho blbouna dotkne krize středního věku, potom se někde povaluje s nějakou ženskou, obléká se jako patnáctiletý tele a pak za dva nebo za tři roky vystřízliví. Tak víte, že 20 let s ním bylo dobrých, dva roky blbnul, tak vám pak řeknu, že to má cenu slepovat. Proč? Protože ten vztah někdy fungoval. Tihle dva prakticky nefungovali, je to »mečovačka«, jak to začalo, tak to skončí," řekl pro ŽivotvČesku.cz odborník na vztahy Jeroným Klimeš.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: