Lela Vémola má už doma Vánoce. S pomocí červeného vína velkoryse ozdobila třímetrový strom. Sociolog uvedl, že s předstihem to dělají supermarkety

Lela Vémola
Lela Vémola
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2023

Adventní čas klepe na dveře a první nedočkavci už vánočně zdobí své příbytky. Mezi ně patří i manželka zápasníka MMA Karlose Vémoly Lela Vémola. Influencerka využila návštěvy svých rodičů a s jejich pomocí už ozdobila vánoční stromeček, se kterým se pochlubila v neděli v podvečer na svém Instagramu. V případě Vémolových je však označení »stromeček« mírně zavádějící. Podle snímků to vypadá na bezmála třímetrový strom, který letos sympatická blondýnka ozdobila dle svých slov »jednoduše elegantně«. Zda není trochu brzy na to mít doma v druhé polovině listopadu nazdobený vánoční stromek, odpověděl na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz sociolog Vojtěch Bednář.

"Vím, že s předstihem to dělají supermarkety, které mají takzvaný Santův den. To je den, kdy se v nabídce objeví první Santa. A Santův den se postupně posouvá, to znamená, že já jsem ho letos viděl už někdy v polovině září, což je jasná známka toho, že obchodníci se snaží navnadit zákazníky na vánoční atmosféru. A dělá se to z důvodu, protože Vánoce máme spojené s něčím pozitivním. Tím, že máme nějaký symbol, tak mi de facto přinese špetku pozitivní nálady. Pokud si doma někdo strojí stromek takto s předstihem, tak je prakticky to stejné, to znamená, že chce mít doma pozitivní atmosféru," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný sociolog.

Lela Vémola patří mezi aktivní maminky, které kromě péče o děti stíhají i řadu dalších projektů. Estetickými zákroky vylepšená influencerka naplánovala na první adventní víkend takzvaný «Lela brunch«, kde se setká se svými fanoušky.

Vánoční výzdobu už se tedy rozhodla vytvořit s předstihem. "Pomalu přichází vánoční čas a brzy bude klepat za dveřmi Mikuláš. Já jsem se rozhodla už předčasně udělat stromeček a výzdobu za pomoci mojí maminky, která přišla z Bratislavy i s tatínkem. V dobré společnosti a při dobrém červeném víně jde práce od ruky. Tentokrát jsem zvolila jednoduchou eleganci," napsala dvojnásobná maminka ke snímku velkoryse vyzdobeného vánočního stromu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.