Lela Vémola slaví 34. narozeniny. V dojemném komentáři popřála sama sobě

Lela Vémola
Lela Vémola
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 6. 2023

Slovenská moderátorka a influencerka Lela Vémola je zase o rok starší. A protože ví, že spoléhat nejvíce může jen sama na sebe, tak si i ke svým čtyřiatřicátým narozeninám popřála sama sobě. V dojemném a upřímném vzkazu, který si adresovala, uvedla, že se k sobě bude chovat laskavěji a dosáhne všeho, po čem její srdce touží. Je zřejmé, že manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly se má prostě ráda. Pro ŽivotvČesku.cz v nedávném rozhovoru prozradila, že prošla životní změnou v rámci svých outfitů, které umírnila, což jí skutetečně prospělo.

I když to, že si atraktivní influencerka popřála sama k narozeninám, může být pro někoho zvláštní, pravdou je, že jde jistým pohledem o příklad, který ilustruje, že by se člověk měl zkrátka mít rád. Ale vše má své hranice.

Pokud jde totiž o přání adresované sám sobě v rámci komentáře ke snímku na sociálních sítích, je to ještě v pořádku, mnohem vážnější by to asi bylo, kdyby si oslavenec a gratulant v jedné osobě stoupl před zrcadlo a tam by se pak svému druhému »já« pokoušel třeba sfouknout svíčky na dortu.

Lela Vémola ale k sobě byla milá. "Tyto narozeniny slibuji, že se budu k sobě chovat laskavěji a dosáhnu všeho, po čem mé srdce touží. Jsem ráda, že můžu oslavit další rok svého života. Všechno nejlepší k narozeninám," napsala k příspěvku na svém Instagramu.

Se svými fanoušky se atraktivní blondýna podělila i o záběry z oslavy, kterou pro ni přichystal manžel Karlos Vémola. Protože v neděli podle jeho slov rodačka ze Slovenska zamířila na dva týdny mimo domov, oslava se uskutečnila o den dříve, a to na Vltavě na pronajaté lodi nedaleko od Karlova mostu.

Lela Vémola pro ŽivotvČesku.cz nedávno v rozhovoru uvedla, že v jejím životě došlo na určité změny. Zejména v rámci outfitů. Zatímco jim dříve vévodily hluboké výstřihy, růžová a flitry, nyní sází na umírněnost, neutrální odstíny a eleganci.

"Jeden z důvodů je, že jsem přece jen už maminka dvou dětí a začala jsem mít pocit, že některé věci se ke mně už úplně nehodí. Člověk se cítí možná trochu vyspělejší a nepotřebuje už se například tolik odhalovat," vysvětlila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.