Lela Vémola ukázala, jak ji vídá jen manžel Karlos. Nenalíčená vyrazila do posilovny

Lela Vémola
Lela Vémola
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 1. 2023

Influencerka Lela Vémola (33) je charakteristická svou zálibou v extravagantním vzhledu a výrazném make-upu. Na sociální síti Instagram se ale nyní pochlubila snímkem z posilovny, kde je oblečená v neutrálních barvách a svou tvář ponechala nenalíčenou. To by ještě před časem bylo nemyslitelné, nyní ale blondýnka, která se začala uplatňovat jako moderátorka, stále častěji sází spíše na umírněnost a eleganci. Že šla do sebe, co se týká své image, pro ŽivotvČesku.cz potvrdil také stylista hvězd Kája Pavlíček (50), který si rovněž všiml, že se Leliny outfity výrazně proměnily.

Image panenky Barbie manželka známého MMA bijce Karlose Vémoly (37) opouští již nějakou dobu. Nejvýrazněji se to projevuje od doby, kdy začala na televizi Barrandov moderovat vlastní pořad »Lela Show«, kam si zve různé známé osobnosti ze světa showbyznysu.

Nyní na sociální síti Instagram ukázala fotografii z posilovny, kde odhalila svou tvář takovou, jaká je - bez make-upu a dalších příkras. Také její outfit postrádá obvyklou růžovou, flitry a další výrazné prvky.

Že je Lela Vémola ustrojená jinak, než jsou u ní všichni zvyklí, si všiml také stylista celebrit Kája Pavlíček."Většinou si obléká odvážnější modely," potvrdil módní expert pro ŽivotvČesku.cz. Tato změna pravděpodobně vychází z její snahy profilovat se spíše jako moderátorka a podnikatelka než jen krásná tvář ze sociálních sítí. A jak se shodují její fanoušci, proměna jí zatím moc svědčí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.