Lela Vémola vytasila silný kalibr. Předvedla své silikonové zbraně v bazénu v Thajsku

Lela Vémola
Lela Vémola
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 3. 2024

Kontroverzní český MMA zápasník Karlos Vémola se v současnosti připravuje v Thajsku na svůj další zápas. Doprovod mu dělá jeho manželka Lela Vémola, která si pobyt v exotické destinaci zpříjemňuje relaxačními aktivitami. V souvislosti s tím se pochlubila snímkem v titěrných bikinách v bazénu a z fotografie je zřejmé, že rýsovat své tělo na plavkovou sezónu zcela jistě nemusí. Její křivky vypovídají o tom, že si pečlivě hlídá, aby zbytečně nepřibrala. O chybách, které lidé v rámci stravování dělají, pro ŽivotvČesku.cz promluvila známá lékařka Kateřina Cajthamlová.

Jak se Lela před odletem nechala slyšet, do Thajska pár odletěl bez svých potomků. Karlos Vémola se v exotice připravuje na nadcházející –⁠⁠⁠⁠⁠ odvetný –⁠⁠⁠⁠⁠ zápas s Attilou Véghem. Je tak logické, že se chce plnohodnotně soustředit na náročné tréninky.

Mezitím si Lela dopřává příjemného klima a relaxuje u bazénu. To ostatně dokazuje snímek, s nímž se pochlubila na sociální platformě Instagram.

Lela sebevědomě s fotografií ukázala své křivky v černých titěrných bikinách a její postava zaslouží uznání. Patrné je, že s jídlem nejde do extrému a nevyhýbá se pohybu. Jde o ideální kombinaci, protože jde o udržovací proces. Mnozí totiž už tuší, že pokud jde vyloženě o hubnutí, tu a tam se dostaví nepříliš populární jojo efekt. O jakou chybu v tomto případě jde, pro ŽivotvČesku.cz upřesnila slavná lékařka.

"Jojo efekt je reakce na chybnou dietu. Buď jde přímo o hladovění, nebo nízký příjem energie při vyšším výkonu. Tělo tak ztrácí aktivní hmotu a začíná se v něm hromadit tuk. Hrozí více ženám, a to zejména v období menstruačního cyklu, kdy je tělo pod vlivem progesteronu," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz odbornice Kateřina Cajthamlová s tím, že to je i jeden z důvodů, proč dietářky během svých dnů ztrácejí motivaci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.