Leni Klum dobývá módní svět. Slavné matce Heidi bere dcera půvabem vítr z plachet

Leni Klum se svou slavnou matkou
Leni Klum se svou slavnou matkou
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 12. 2020

Heidi Klum (47) nikdy nebrala své soukromí na lehkou váhu. Sama se ukazovala v televizi, v časopisech a na módních přehlídkách, své děti naopak před velkým světem chránila. Její nejstarší dcera Leni teď v 16 letech dostala požehnání a může konečně nastartovat modelingovou kariéru. Své slavné mámě bude bez debat slušnou konkurencí.

Podle Heidi Klum už má její dcera věk na to, aby se mohla začít prosazovat. "Už může řídit auto, může mít účet na Instagramu a ukázat se světu. Navíc má to privilegium, že začíná kariéru na obálce Vogue,“ řekla modelka magazínu.

Společné focení pro německý Vogue si obě Klumovy holky užily. Leni Klum svou krásou už bere dech na prodejních stáncích, kdyby Heidi nebyla striktní, mohla být její dcera klidně modelkou už o pár let dřív.

Leni dřív matku žádala, aby už mohla kariéru nastartovat, nyní říká, že je dobře, že jí to nepovolila. "První nabídku jsem dostala, když mi bylo dvanáct. Mámu jsem moc prosila, aby mi to dovolila, ale bez úspěchu. Teď už vím, že jsem byla moc mladá," uvedla.

Slibný začátek

Obálkou prestižního magazínu Vogue získala Leni Klum příležitost jakou získává jen málokterá začínající modelka. Teď se těší, až svůj talent a půvaby předvede naplno.

Z Instagramu, který si Leni založila až krátce před svou první pracovní příležitostí, je patrné, že ke své mámě vzhlíží. Není tedy divu, že se odhodlala jít v jejích stopách. Módnímu průmyslu má určitě co nabídnout.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.