Leona Šenková ze SuperStar má po rozchodu s otcem svého syna nového partnera. Je to trochu divoch, říká

Zpěvačka Leona Šenková
Zpěvačka Leona Šenková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2021

Leona Šenková (28) se před 12 lety proslavila coby účastnice populární pěvecké soutěže. Dnes je nejen zpěvačkou, ale i sebevědomou ženou, která před časem ukončila dlouholetý vztah s otcem svého syna. Nyní to vypadá, že je na obzoru nová láska a vztah zatím vypadá slibně. "Potkali jsme se před měsícem v ateliérech na Barrandově. Začali jsme si povídat a teď se scházíme," prozradila Leona Šenková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že netlačí na pilu a dává rozvoji vztahu čas.

"Vypadá to, že jsem zadaná. Potkali jsme se před měsícem v ateliérech na Barrandově, kde jsme točili reklamu. On oproti ostatním vypadal extrovertně, vyhlídl si mě, koukal na mě a přišel za mnou. Začali jsme si povídat a teď se scházíme. Uvidíme, co z toho bude do budoucna," svěřila Leona Šenková pro ŽivotvČesku.cz poté, co na sociálních sítích zveřejnila snímek s novým mužem a popiskem love, tedy láska.

Účastnice oblíbené pěvecké show se v roce 2015 stala maminkou a s otcem svého syna se v roce 2020 po sedmiletém vztahu rozešla. Na mysli ale neklesala a nyní si užívá života plnými doušky. S novým partnerem je ve fázi poznávání a společně strávený čas si oba vychutnávají.

"Je důležité, aby si dva spolu rozuměli a sedli si se vším všudy. Ještě nedokážu říct, jestli to tak u nás je. Známe se měsíc a bývalého muže jsem pořádně poznala až po sedmi letech vztahu. Teď se navštěvujeme, je nám spolu dobře, procházíme se Prahou, posloucháme hudbu, povídáme si, prostě spolu trávíme čas. Zatím je to v pohodě," okomentovala zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz měsíční vztah.

Aktuálně je talentovaná hudebnice na dovolené. "Teď máme takové odloučení, protože jsem s kamarádkou odjela na 14 dní do Chorvatska. Uvidíme, jestli nám to vztah posílí. Já doufám, že na mě nezapomene a nebude si myslet, že se tu zamiluju do Chorvatů. Já jsem ale stejně na jiné typy kluků. Líbí se mi kluci s vyholenou hlavou, čírem, prostě punkáči. Takových kluků to asi moc nebude. Asi budou horkokrevní, ale to je i můj Lukáš," prozradila Leona pro ŽivotvČesku.cz.

Nový muž v životě Leony Šenkové je přesně její typ, ale do ničeho ho netlačí. "Je divoký a to já mám ráda. Občas mě kouše a tak. Teď si mě na cestu i označkoval trochu na krku (směje se). Je to trochu divoch, má krev indiána. K nějakému prstýnku zatím vůbec nedošlo a uvidí se, jestli dojde. Já nad vztahy už takhle nepřemýšlím, nechávám jim volný průběh. Když mají být lidé spolu, cestu si k sobě vždy najdou. Netlačíme na pilu," upřesnila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz okolnosti nové lásky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.