Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid přistiženi na milostném dostaveníčku. Dvojice se maskovala zahalením obličejů

Modelka Gigi Hadid
Modelka Gigi Hadid
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 11. 2022

V Hollywoodu už si nějaký čas vrabci cvrlikají na střeše, že herec Leonardo DiCaprio (48) a modelka Gigi Hadid (27) tvoří pár. Vztah by měl podle všeho trvat již několik měsíců, hrdličky si ale dávají dobrý pozor, aby spolu nebyly příliš často viděny, a drží si svou lásku zatím spíše v soukromí. Čas od času ale udělají chybu a fotografové je přistihnou. Naposledy se to stalo, když si vyrazili na romantickou večeři. Web Dailymail přinesl rozhovor s otcem krásné supermodelky, který promluvil o tom, co si o vztahu své dcery myslí.

Dvojici v neděli v centru New Yorku zachytili všímaví fotografové, když si vyrazila na večeři do restaurace Cipriani. Na první pohled je zřejmé, že se oba snažili nepoutat příliš mnoho pozornosti. Gigi se při odchodu totiž zahalila do šály, zatímco Leonardo nasadil kšiltovku a roušku, takže by v něm známého fešáka hledal jen málokdo.

O tom, že tihle dva jsou novým hvězdným párem Hollywoodu, už se mluví nějakou dobu. Ani jeden z nich však domněnky v tuto chvíli nepotvrdil, přestože jejich společné fotografie, které se občas objeví, dávají tušit, že se mezi nimi jen o přátelská posezení u kávy nejedná. Otec modelky Mohamed Hadid (74) pro web Dailymail prozradil, co si o údajném vztahu své dcery myslí.

"Pana DiCapria jsem potkal před čtyřmi nebo pěti lety v Saint Tropez a je to velmi milý člověk. Jsou to přátelé - znají se už nějakou dobu. O panu DiCapriovi jsem se svou dcerou nemluvil. Nemyslím si, že spolu chodí - věřím, že jsou jen dobří přátelé. Ale opravdu nevím. K osobním vztahům dcery se ale jinak nevyjadřuji, nic mi do toho není," uvedl jordánsko-americký realitní developer.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.