Leoš Mareš chystá novou show. Objeví se ve vašich »obývácích« několikrát týdně

Leoš Mareš je náš přední moderátor
Leoš Mareš je náš přední moderátor
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 4. 2021

Moderátor Leoš Mareš se už za pár měsíců objeví na nejsledovanější tuzemské komerční stanici. Připravuje svou další show. Diváci se mají dočkat letos na podzim. Podle programové ředitelky televizní stanice Silvie Majeské by nemělo jít o podobný produkt, který nabízela v minulosti konkurenční Prima. "Mohu potvrdit, že se chystá nový formát pořadu s Leošem Marešem na podzim toho roku, bližší podrobnosti zveřejníme později," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz novinku PR koordinátorka Barbora Dlabáčková.

Po QI show a Show Leoše Mareše se oblíbený »spíkr« tentokrát objeví v inovativnějším formátu, ve kterém by se měl cítit jako ryba ve vodě.

Programová ředitelka uvedla, že TV Nova si pochvaluje výsledky, které zaznamenala v období, ve kterém byl Leoš Mareš jedním z porotců. I to je důvod, proč by měl mít moderátor nově pořad, který bude mít svou pravidelnost.

"Půjde třikrát nebo čtyřikrát týdně. Máme hodně co nabídnout, ale nebude to typická late night show s hosty na sedačce před moderátorem,“ uvedl pro Médiář Didier Stoessel, generální ředitel skupiny CME, pod níž Nova spadá. Podle něj dále novinka obsadí takzvaný třetí slot v hlavním vysílacím čase - tedy bude vysílán po 22. hodině. "Tehdy už někteří chodí spát, ale jiní zůstávají u obrazovky, my jim nabídneme top kvalitu,“ doplnil pro portál šéf CME.

Pořad s Leošem Marešem je jedním z dalších, kterými chce televize upevnit své postavení na trhu. Nova má letos investovat do televizních produktů o 30 procent více peněz než v loňském roce.

Dalšími pořady, které se v podzimním schéma objeví, budou komediální seriál podle německé předlohy Pan profesor s Vojtěchem Dykem v hlavní roli pedagoga s neotřelými metodami, vědomostní soutěž Na lovu, cestovatelsko-kulinářská docureality s šékuchaři-porotci show MasterChef a také reality show Love Island. Všechny tři posledně jmenované mají britskou předlohu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.