Leoš Mareš mi změnil život, přiznal Standa Hložek. Společně připravili unikátní bytový koncert

Moderátor Leoš Mareš
Moderátor Leoš Mareš
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 12. 2020

Moderátor a také trošku zpěvák Leoš Mareš (44) znovu ukázal, že nápady na nečekané projekty mu rozhodně nechybí. Pro fanoušky přichystal vánoční koncert ze svého bytu. S projektem mu pomohla řada hvězdných hostů. "Člověk žije z úspor, které nejsou nekonečné. Nikdo neví, kdy to všechno kolem epidemie skončí," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Stanislav Hložek (66), který přiznal, že Mareše a jeho pomoci si hodně váží.

Leoš Mareš rozjel projekt Staré Pecky, do kterého přizval i Stanislava Hložka. Jenže doba je zlá a koronavirus a s ním spojené vládní restrikce umělcům vůbec nepřejí.

"Potkával jsem se s lidmi, které mám rád, ale nikdy jsem s nimi nespolupracoval. Na akci jsem vystupoval a zpíval staré hity. S Leošem jsme jezdili postupně po celé republice. Hodně mě překvapilo, jaký to mělo obrovský úspěch," uvedl Hložek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že staré songy pořád táhnou.

Mareš projekt neodpískal a pro fanoušky na druhý svátek vánoční připravil speciální vydání Starých Pecek přímo ze svého bytu. Pozvání do online přenosu přijali Janek Ledecký (58), Iva Pazderková (40), Dara Rolins (48) či Marešův dlouholetý kolega z rádia Patrik Hezucký (50).

Leoš Mareš za 990 korun nechal nahlédnout do svého nového luxusního bydlení. Fanoušci ale přišli hlavně za starými songy. Standa Hložek s moderátorkou Kateřinou Říhovou (33) zazpívali duet známý ze seriálu Sanitka s názvem Příteli chvátej SOS. Mezi další vrcholy koncertu patřil společný duet Dary Rolins a Leoše Mareše, divákům nabídli hit Zvonky štěstí.

Projekt Staré Pecky dává do žil novou krev i Hložkovi. Ten nezastírá, že doba covidová je pro něj hodně zlá. "Člověk žije z úspor, které nejsou nekonečné a nikdo neví, kdy to všechno s epidemií skončí," uvedl Hložek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si velmi váží toho, že ho Mareš do projektu přizval. Hložek věří, že v roce 2021 se zase společný projekt rozjede i naživo a koronavirus začne ustupovat.

"Myslím si, že Leoš je velmi talentovaný člověk, překvapil mě svou pracovitostí, inteligencí a nápady. Hrozně si to užívám, změnilo mi to život, protože jsem rád mezi lidmi, kteří jsou v pohodě," vysekl nedávno pro ŽivotvČesku.cz pochvalu kolegovi Standa Hložek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.