Reklama:

Leoš Mareš na maturitním plese syna Jakuba: Exmanželka vypadala nádherně. Žena Monika chyběla

Leoš Mareš s exmanželkou Monikou Marešovou
Leoš Mareš s exmanželkou Monikou Marešovou
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2024

Životní událost má za sebou rodina moderátora Leoše Mareše, která v pátek dorazila na maturitní ples staršího ze synů Jakuba Mareše. V Paláci Žofín se sešli rodiče a babičky maturanta, který se chystá v srpnu odletět na studia do USA. Na slavnostní události nemohla chybět ani exmanželka Mareše Monika Marešová, které to neskutečně slušelo. Naopak současná manželka Monika se plesu nezúčastnila. Krátce po úspěšném složení maturitní zkoušky vyrazil Leoš s Jakubem na výpravu na horu Kilimandžáro. Při expedici, kde si sáhl na dno, moderátor výrazně zhubl. Jeho formu zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz kulturista a zápasník MMA Filip Grznár.

Reklama:

Maturitní ples je pro mnohé zásadní životní událostí, na kterou se nezapomíná. Přesně po třiceti letech od svého »maturáku« si užil v roli otce nezapomenutelný večer moderátor Leoš Mareš. Ten dorazil v černém obleku se svou maminkou Lenkou a jejím partnerem.

Reklama:

Na synově plese nemohla samozřejmě chybět maminka maturanta Monika Marešová, jež s sebou také vzala svou maminku. Exmanželka slavného spíkra vypadala v černých upnutých šatech nádherně.

Sympatická blondýnka se před nedávnem na sociální síti pochlubila, že shodila několik kilogramů a díky cvičení zpevnila svou postavu. Nutno podotknout, že jí to skutečně velice slušelo.

I když mají rodiče Jakuba Mareše mezi sebou přátelské vztahy, na sociální síti Instagram sdíleli fotografie vždy jen se »svou polovinou« rodiny. Společně se exmanželé se syny vyfotit nenechali. Na maturitním plese se neukázala ani Jakubova »machecha« a Leošova současná manželka Monika Marešová.

Po plese vzal spíkr oba syny a svou maminku na výlet soukromým letadlem. Společný čas se synem si chce moderátor užít na maximum, jelikož už v srpnu Jakub odletí studovat do zámoří.

Jedním ze životních zážitků otce a syna byl i náročný výšlap na horu Kilimandžáro. Výprava, která ze začátku vypadala dobrodružně, se pro Mareše postupně stala peklem a moderátor si sáhl na dno svých sil. Fyzicky vyčerpávající expedice ale pomohla Leošovi k tomu, aby shodil podkožní tuk na břiše. Už jeho tak skvělou formu, kterou od podzimu s trenérkou piluje každý den, zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz známý kulturista a youtuber Filip Grznár.

"Může být inspirací pro hodně lidí, že cvičit se dá v každém věku, zároveň je obdivuhodné, že člověk s jeho příjmením, ačkoliv by nemusel nic dělat, tak se chce udržet ve formě. Tleskám mu," vysekl Marešovi pochvalu Grznár.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: