Leoš Mareš poslal manželku a dceru Alex k moři. Užívají si slunce na Kanárských ostrovech

Moderátor Leoš Mareš
Moderátor Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 11. 2022

Zatímco sám se věnuje pracovním povinnostem, poslal Leoš Mareš (46) manželku Moniku (41) i s dcerou Alex na dovolenou k moři, kde si obě dvě užívají slunce. Malá holčička, která se narodila letos na jaře, je v přímořském letovisku na Kanárských ostrovech velice roztomilá. "Jestli bude Alex vtipná po Leošovi a krásná po své mamince, tak je lituji, protože budou muset odhánět houfy nápadníků ode dveří a rozhodně se nezastaví," uvedl pro ŽivotvČesku.cz kolega Leoše Mareše (46), zpěvák Julián Záhorovský (37), který přiznal, že si ho malá Alex získala.

Monika Marešová se rozhodla před Vánoci načerpat novou energii na ostrově Lanzarote, konkrétně v jeho hlavním městě Arrecife, jehož název v překladu znamená »skalisko«. Právě skála je k vidění v pozadí za roztomilou dvojicí na snímku, který na sociální síti Instagram zveřejnil Leoš Mareš.

Známý moderátor, který má z předchozího vztahu dva dospívající syny, zůstal doma, kde se věnuje pracovním povinnostem. Na své blízké však očividně neustále myslí.

Monika Marešová si mateřství užívá, čemuž nasvědčuje i to, jak ráda se o dojemné momenty s malou Alex dělí se svými fanoušky a blízkými na sociálních sítích. Ti se shodují, že je s malou Alex, která je své slavné mamince velice podobná, sehraná dvojka.

"Monice jsem moc přála, aby se dočkala miminka. A aby to byla holčička, protože holčičky jsou nejlepší. Věřím, že i po mamince bude Alex krásná a hlavně zdravá. Oba rodiče sleduji na Instagramu a moc jim fandím, dcera se jim skutečně povedla," řekla před časem pro ŽivotvČesku.cz historicky první stříbrná SuperStar Šárka Vaňková, která se s Leošem Marešem zná už od dob, kdy moderoval hudební hitparádu Eso. Tehdy jí tam totiž předával platinovou desku za úspěšný prodej jejího hudebního alba.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.